Coupling

süper dizi ve Jeff tabi ki inanılmaz, ama nalayamadığım birşey var, Jeff gayet yakışıklı olmasına rağmen neden diğer 2 karakterin aşk hayatı süper ama Jeff kendine kimseyi bulamıyor?????? Bu arada biri bana Jeff- ve kadın olarak dönmesi olayını açıklayabilir mi?

''
chwaka demiş ki:
jeff in tahta bacaklıyım diye kıza yalan söylediği bölümde bacağına bakıp:
you bastard
demesi çok hoştu...

Evet, o bölüm benim en favori bölümümdür! Sonrada Sally' nin cerrah diye tanıttığı aslında kasap olan sevgilisine gidip cennetin kapısının anahtarlarına sahibim, ne kadara kesersin demesi koparıyor beni.

Ve tabiiki Angelus' un imzasındaki olay da başlı başına öldürür adamı. ''Çocukken çıplak kelimesini yüzlerce kez boş kağıda yazıp, kağıdı yüzüme sürerdim.'' lafını söyleyen bir adamdan ne beklenirki! :D Nakeddd !!! :D

Shadaime! Bunu israilli bi turiste söyledim,herif yarıldı yaw...ne kadar pis bi herifim :twisted: ama yanında karısı falan yoktu ya, beni gay falan sanmış olmasın bu? :p

4. sezoonun 6. bölümü Nine And A Half Months'ı da izledim izlemediğim bölümü kalamdı ama arşive atmaam gereken 2. sezon benim downlaod etmemi bekliyo :p

jeff'in barda israilli hatunla otururken steve dönüp 'shadaim' diyerek kadeh kaldırması aklımdan hiç çıkmıyor. benim en favori bölümüm o. Ayrıca ibranice konuşmaların olduğu sahnelerdeki mimikler çok güzel ayarlanmış.

Geri