Bu Özellikte Hangi Gitarlar Var ?

gelsem tunelden cıkmam sanırım :) blackjack sls serisinin sapı istedıgım gibiyse tam benlık gıtar dıyebılırım ama işte denemek lazım. Bu forumdaki başlık sadee aramalarımı daraltmak amaçlı.

Madem neck thru koşulunda değişiklik yaptınız , Schecter Hellraiser Hybrid modeline de bakmanızı öneririm. @Dofus un bahsettiği gitarı alırken Hybrid de denedim. Çok beğenmiştim öneririm size de.

Hellraiser Hybrid : Hellraiser Hybrid C-1 FR aslına bakarsan görünüş ve bir takım ozellıkler acısından istedıklerıme uyuyor. Sap mevzusuna gelınce istanbul yolu mecbur görünüyor gibi
Evet gövde şekli istediğin gibi, Floyd Rose 1000 serisi, Abanoz klavye. Klavyenin arka kısmı satin elin kayması açısından rahat ama sanırım sls serisi de böyle. Emg 57 66 var üzerinde, zevk meselesi tabi ama sls modelinde de Blackouts set var emg değil. Farklar böyle :)

Evet gövde şekli istediğin gibi, Floyd Rose 1000 serisi, Abanoz klavye. Klavyenin arka kısmı satin elin kayması açısından rahat ama sanırım sls serisi de böyle. Emg 57 66 var üzerinde, zevk meselesi tabi ama sls modelinde de Blackouts set var emg değil. Farklar böyle :)
manyetık modifiye edılebılen bır sey duruma gore bakarız :) ama işte sapı modifiye edemezsın. Neckthru yu secme nedenım perdelere ulasmak cok daha kolay tabi sustaın etkısıde var. Acaba set neck de ne kadar etkılenıyor sustaın.. atla deve farkı yoktur ama

manyetık modifiye edılebılen bır sey duruma gore bakarız :) ama işte sapı modifiye edemezsın. Neckthru yu secme nedenım perdelere ulasmak cok daha kolay tabi sustaın etkısıde var. Acaba set neck de ne kadar etkılenıyor sustaın.. atla deve farkı yoktur ama
Hybrid linkinde ikinci fotoğrafa bakarsan sap gövde bağlantısı belli oluyor ve 24. perdeye ulaşmak çok kolay. Ultra access denilen muhabbet de bu diye biliyorum zaten sapla gövdenin birleşim yerini fotoğraftaki gibi yapıyorlar. Kalın bir kısım kalmıyor yani Gibson'lardaki gibi. O kalınlık inceltilerek gövdeye bağlanıyor. Sustain konusunda yorum yapamayacağım çok bilgili değilim neck thru gitarlar ve set neck ile farkları arasında.

Hybrid linkinde ikinci fotoğrafa bakarsan sap gövde bağlantısı belli oluyor ve 24. perdeye ulaşmak çok kolay. Ultra access denilen muhabbet de bu diye biliyorum zaten sapla gövdenin birleşim yerini fotoğraftaki gibi yapıyorlar. Kalın bir kısım kalmıyor yani Gibson'lardaki gibi. O kalınlık inceltilerek gövdeye bağlanıyor. Sustain konusunda yorum yapamayacağım çok bilgili değilim neck thru gitarlar ve set neck ile farkları arasında.
yinede teşekkurler onerılerınız ıcın

Schecter Hellraiser Hybrid serisini önermek için bildiğiniz koştum ama üstte bir arkadaş söylemiş bile. Aradığınız gitar Hellraiser Hybrid hocam emin olun. Sustain açısından gayet tatmin edici gitarlar, aslında her açıdan öyleler diyebilirim.

Eger sapi ve klavyesi rahat bir gitar ariyorsan ya prs ya jackson dan şaşma gecen gun prs se 245 ile schecter blackjack atx c1 denedim kesinlikle prs bu arada jackaon dk2m ler var onlara bakmani oneririm

Govde de onemli ama senin icin sonucta calarken sap daha onemli sana bir gitar onerebilirim ama sadece klavye maple ve her seyi ile mukemmel bir gitar ben alacak tim ama param olmadigindan alamadim

Geri