3819 Euro

Thomann da almak istediğim herşeyi koyup topladığımda 3819 euro çıkıyor.üstüne buradan bir kopuz ve bir santur almak istiyorum. Yani 11.000 tl ye geliyor herşey .

10 seneye alırım gibi , hiç yoktan iyidir...

Foruma 28bin kişi üye. Yarısından 1 TL toplasan alırsın kardeş.
O değil de arkadaş, böyle bir grup mu toplasak napsak :D 1000 kişi olsak, biri birşey almak istediğinde herkes 3-5 TL çıkarıp bir kişiye verse 3.000-5.000 TL yapar. Ama sabır ve ihtiyaç durumu gözetmek lazım tabi, 1000 Kişiden herkes 5 TL istese bu sefer herkese 5 vermek için 5000 Lira çıkarmak lazım, yok yok olmadı bu :D Kendi hipotezimi çürüttüm :whistle: Başta kulağa güzel geliyordu halbüki cebimden 3-5 TL çıkarmış gibi :( Ah nerdeee nerde..

O değil de arkadaş, böyle bir grup mu toplasak napsak :D 1000 kişi olsak, biri birşey almak istediğinde herkes 3-5 TL çıkarıp bir kişiye verse 3.000-5.000 TL yapar. Ama sabır ve ihtiyaç durumu gözetmek lazım tabi, 1000 Kişiden herkes 5 TL istese bu sefer herkese 5 vermek için 5000 Lira çıkarmak lazım, yok yok olmadı bu :D Kendi hipotezimi çürüttüm :whistle: Başta kulağa güzel geliyordu halbüki cebimden 3-5 TL çıkarmış gibi
Gün yapalım gün. Her ay bir lira versin herkes :D

İMC usulü daha iş yapar gibi. Toplanıp bi Fender Bassman, bi Peavey 5150, bi Mesa MarkV, bi Marshall JVM, bi ENGL efendime söyleyeyim talebe göre bi Orange bi Hiwatt....
Bunlardan birer tane alınsa dönüştüre dönüştüre kullansak :ROFLMAO::D
Bu arada yazarken ağzımın suyu akmadı değil....:pompous:

Su anda alacak para olmadığı için tam araştırmasına girmedim kopuzun.sahibindende topu topu iki ilan var zaten .para olunca bakarız ki alınacaklar listesinde ön sıralarda değil

Bir lionheart l5c denemiştim , o gün bu gündür aklımda zalım

Geri