Rock Metal Çalan Radyo

Telefon internetinden radyo dinlemek çok yemiyor sanırım neti. 2 gb bitmiyor aralıklarla dinlesem. Bluetooth baglantısı varsa direk baglanırsınız aracın ses sistemine.

Tabi Rock FM dinlemek için bu kadar zahmete değer mi? Bence değmez, usb'e sevdiğim şarkıları atar araçta dinlerim daha iyi :D

:) İstanbul da yaşadığım dönemde çok dinlerdim. Her gün en az 4.5 saatim yolda geçiyordu. sabahları mesut süre ile açardım :) Şimdi burdadayım yolda net çok iyi çekmiyor. Bahsettiğin yöntemle dinleyemem ve kota da dolar büyük ihtimalle. :) ama ofisteyken dinliyorum netten zaten.

:) İstanbul da yaşadığım dönemde çok dinlerdim. Her gün en az 4.5 saatim yolda geçiyordu. sabahları mesut süre ile açardım :) Şimdi burdadayım yolda net çok iyi çekmiyor. Bahsettiğin yöntemle dinleyemem ve kota da dolar büyük ihtimalle. :) ama ofisteyken dinliyorum netten zaten.

Şimdi sabahları değil, akşam kuşağına geçti mesut :) İşten eve dönerken dinliyorum. Rock fm haricinde radyo eksen var oda güzel ama rock fm deki program ve sohbetler güzel gerçekten :)

Konu açacaktım varmış o yüzden bunu hortlatalım... Android zımbırtılarında önceden bu kadar seçenek yoktu yeni uygulamalar gelmiş ben bunu kullanıyorum gerçekten güzel kanallar var bir sürü bilmediğim duymadığım şarkı keşfettim. Radyo kültürü ölsün istemiyorum radyoya çok bağlıyım :D
Screenshot_2016-09-17-02-39-49.png

Geri