Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

İstanbul Üsküdar'da uygun bir zamanda kuzenimle görüşüp olay yerine gitmek suretiyle benim yerime Mesa dist. pedalı deneyebilecek birini arıyorum.
İzmir'de olduğum için uzaktan halletmem gerekiyor bu işi. Var mıdır müsait olan bu aralar aranızda abiler ?

Biraz yüzsüzlük gibi olacak ama, belki mübarek ramazan ayında sevap işlemek isteyen birileri olur diye yine de bir yazayım dedim. Ankara'da bir arkadaşla almak istediğim bir gitar için anlaştık, ama kargoya verilmesine gönlüm razı olmuyor. Ankara'da bu konu ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Denenmesine gerek yok gitarın, ama yine de yüz yüze teslim alınsa daha iyi olur diye düşünüyorum bir yandan da. Ben İstanbul'dayım.

İlk sayfada şehirlere göre liste var ama herkese tek tek mesaj atıp böyle bir talepte bulunmak istemedim :)

Biraz yüzsüzlük gibi olacak ama, belki mübarek ramazan ayında sevap işlemek isteyen birileri olur diye yine de bir yazayım dedim. Ankara'da bir arkadaşla almak istediğim bir gitar için anlaştık, ama kargoya verilmesine gönlüm razı olmuyor. Ankara'da bu konu ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Denenmesine gerek yok gitarın, ama yine de yüz yüze teslim alınsa daha iyi olur diye düşünüyorum bir yandan da. Ben İstanbul'dayım.

İlk sayfada şehirlere göre liste var ama herkese tek tek mesaj atıp böyle bir talepte bulunmak istemedim :)

Dün İstanbul'a temelli dönüş yaptım Ankara'daki tüm eşyalarımı toplayıp... Keşke tam 24 saat önce söyleseydiniz. Getirirdim ben. :/

Buraya yazınca da cevap geleceğini sanmıyorum en güzel yöntem tek tek mesaj göndermek.

Dün İstanbul'a temelli dönüş yaptım Ankara'daki tüm eşyalarımı toplayıp... Keşke tam 24 saat önce söyleseydiniz. Getirirdim ben. :/
Çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeterli. Daha birkaç saat önce konuşup anlaştık, öncesinde böyle bir ihtimal yoktu :)

Buraya yazınca da cevap geleceğini sanmıyorum en güzel yöntem tek tek mesaj göndermek.
Haklısınız aslında da hafiften çekiniyorum :) En son ihtimal onu yapacağım artık.

Duyulan ihtiyaç üzerine, daha önce diğer bir forumda açtığım başlığı burada da açıyorum.

Benim daha önce amfi ve gitar bakmışlığım var. Madem ihtiyaç da oluyor, forumdaki hatırı sayılır dostları almak istedikleri ekipmanlardan etmemek adına gönüllüler bulmak için konuyu artık burada da açayım dedim. Aşağıdaki gibi bir de bilgi formu hazırladım şimdilik. Örnek teşkil etmesi için kendimle başlayayım:

Gitar bakabileceğim - deneyebileceğim zamanlar: Ağırlıklı olarak hafta sonları, şimdilik müsait olursam da hafta içi. İleride değişebilir bu durum.

Gitar bakabileceğim - deneyebileceğim yerler: Kadıköy, Kartal, Uğur Mumcu civarı.

Başlık çeşitli şehirlere uyarlanabilir veya başka şehirler için farklı başlıklar açılabilir hatta başlığın adı değiştirilebilir, bilgi formu geliştirilebilir, tamamı ile reddedilebilir ve çöpe ışınlanabilir veya bazı şartlara bağlanabilir. Önerilere açık bir başlıktır.

Ne dersiniz? Olumlu görüşler geldikçe, gönüllüler çıktıkça başlığı güncelleyeceğim.

EKLEMELER:

Adana - @Painkiller
Afyon (Merkez) - @7r7
Amasya - @yukselapo
Ankara - @arda4232, @devastator (Sincan, Eryaman, Etimesgut), @barocanrock (2015 eylül itibarı ile Kızılay), @blackfriday666, @welmour (Ayrancı, Kızılay, Tunalı, Çankaya, Bahçeli)
Antalya - @Zinagah, @TRM, @blink, @halililkay, @SLASH123 @soothsyaer ve @delfin müzik (Merkez)
Alanya: @greenfish
Aydın Merkez - @Slaughter (Şehir dışında olması ve yoğun çalışma temposu sebebi ile kendisi bir süre izinli, başlıktan azadedir)
Balıkesir - @pastel
Bilecik - @MehmetSunguralp
Bursa - @darKGuitarisT, @Berkay Aşar, @ÇokSinirlendim , @katilinek , @s.ozturk (İhsaniye, Beşevler, Ataevler)
Çorum- Buraya bakan arkadaş forumdan ayrıldı, yeni gönüllü aranıyor :)
Çanakkale-Merkez: @PRS Guy
Denizli - @Çağlar İlhan
Diyarbakır - @Grimreaper21
Elazığ - @insanatomystic
Edirne-Merkez @stotalyevsker (Hafta içi 5-6'dan sonra)
Eskişehir: @gretschci (Eğitim öğretim yılı içinde)
Giresun - @kogan (yaz zamanları; eğitim öğretimin olmadığı günler)
Hatay - Antakya @Oguz92 , @Stratmtrat

İstanbul
- @hackeiommi, (Kartal - Uğur Mumcu-Yakacık, c.tesi Kadıköy)@erenkavukcu,(Ataşehir), @gzf (Kartal Sahi, Atalar, Yukarı Mahalle)

@celal12345 (Beşiktaş, Taksim), @taureN (Beşiktaş, Taksim), @KaRaBaSH (Levent, Maslak), @ascetic (Tünel), @Reverberator (Yenibosna-Şirinevler)

@cakewalker (Kadıköy), @kubi_net (Kadıköy, Ümraniye, Taksim), @flyravenfly (Silivri)

İzmir
- @Blindeath, @dthakankoca, @sade_78, @Fuckir Pitch, @berdin123 (Seferihisar - BornovaEge Ün.), @sarabande, @ogulcaan , @holydeath (Karabağlar, Hatay, Göztepe. Hafta sonları) @darkafter , @jinop
İzmit - @timurhantt, @Kont_De_La_Fere
Karabük - @Kerem (Okul dönemi)
Karaman - @Moriyondo
Kayseri- @sonofmustaine
Kocaeli- @Göker TÜRKOĞLU
Konya - Merkez @kapci42
Kütahya - @Qwerty1234 (Ağustos 2015'ten sonra)
Manisa - @2013 , @_Mr_Crowley_ (Akhisar tarafları)
Mersin - @firatokan
Muğla - @cagcif (Merkez), @sandimas6 (Fethiye), @ozanali (Merkez, Marmaris)
Ordu - @BfrPower
Osmaniye - @Efrasiyab
Sakarya - @ii_range
Samsun - @helalmustafaabi
Sinop - @Kerem (Yaz dönemi)
Şırnak- Cizre-Silopi - @Yavuz2
Rize- @ymym
Tekirdağ - Merkez @yilmazyagiz
Tokat - @ExclusiveBFS
Trabzon - @ktlcn (nadiren, imkanlar dahilinde Ordu), @Yüksek
Uşak - @wolkN (Yaz dönemi)
Van - @AykanKK
Yalova - @y_cetin

@Wuthred : Silivri, Selimpaşa, Kumburgaz, Çorlu hattı

Düzenleme için @blink e teşekkürler.[/QUOT
Haftasonu İstanbul da Bahçelievler , Bağcılar , avcılar , Bakırköy , Zeytinburnu , Beyazıt , Fatih , taksim , Beşiktaş , şişli , Kağıthane her türlü elektro gitar denerim

Geri