Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

Antalyadan yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır?
Bir gitar var düşünüyorum.
Bütçem dahilinde.
Deneyip,nokta nokta kontrol edebilecek bir yardımsever arıyorum :)
Kepezde gitar.
17:00 den sonra satıcı kişi müsait oluyor.
İlginiz için teşekkürler.

İlk mesaja alfabetik sıraya göre şehirler ve sonra yanlarına kullanıcı adları yazılırsa daha derli toplu bi başlık olur sanki.
İhtiyaç halinde Antalya'dan yardımcı olabilirim.

İlk mesaja alfabetik sıraya göre şehirler ve sonra yanlarına kullanıcı adları yazılırsa daha derli toplu bi başlık olur sanki.
İhtiyaç halinde Antalya'dan yardımcı olabilirim.

Çatayım mı teşekkür mü edeyim şaşırdım. Artını verdim o ayrı. Ama küçük bir sitem de yolda.

Sanki kırk şehirden insan çıktı da alfabetik sırası kusur kaldı. Yapılır, iyi de olur, ama durun da şehir sayısı bir artsın önce. Sonrasında derdimiz alfabetik sıraya da koymak veya plaka sırası yapmak olsun. İkisini de yaparız, hatta kurtuluş günü sıralaması göre bile hazırlarız :)

Çatayım mı teşekkür mü edeyim şaşırdım. Artını verdim o ayrı. Ama küçük bir sitem de yolda.

Sanki kırk şehirden insan çıktı da alfabetik sırası kusur kaldı. Yapılır, iyi de olur, ama durun da şehir sayısı bir artsın önce. Sonrasında derdimiz alfabetik sıraya da koymak veya plaka sırası yapmak olsun. İkisini de yaparız, hatta kurtuluş günü sıralaması göre bile hazırlarız :)

Adana - painkiller
Ankara - can temtek, arda4232, devastator
Antalya - zinagah, TRM, blink
Bursa - darkguitarist, berkay aşar
Giresun - kogan
Hayat - oguz92
Iğdır - jinop
İstanbul - hackeiommi, erenkavukcu, celal12345, tauren, karabash
İzmir - blindeath, dthakankoca, aykankk, sade_78
İzmit - timurhantt
Manisa - 2013
Muğla - cagcif
Samsun - helalmustafaabi
Tekirdağ - yilmazyagiz

Ben başlangıcını yapayım o zaman üzerine eklemeleri siz yaparsınız. Bütün mesajları okumak yerine ilk sayfadan bakmak kolaylık olur.

Karaman Merkez için ben Gitar - Pedal (Gitar, Vokal) - Prosesör (Gitar, Vokal) - Mikrofon ve Amfi testleri yapabilirim. Hafta içi saat 18:30'dan 22:00'ye kadar. Hafta Sonları ise Şehirde bulunduğum sürece 12:00 - 20:00 saatleri arasında yapabilirim. En geç +1 gün opsiyon olur testlerde. İyi forumlar.

Geri