Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Hatay'dan bir gitar almak için @Oguz92 ile bağlantıya geçtim, sağolsun çok ilgilendi, satıcı sözünde durmadığı için alışverişi yapamadık ama Oğuz'la tanışmış olduk uzaktan da olsa, tekrar teşekkür ederim kendisine.

wolkN, hackeiommi ve Oguz92 bunu beğendi.
  2. Bagcilarda bi pedal buldum yardimci olabilecek arkadas var mi?

3. İstanbul 4.Levent'te gitar deneme konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

4. Arkadaşlar ve abiler İstanbul acıbadem bakırköy hastanesi civarında bir prosesör var. Deneme ve alma konusunda bana yardım edecek biri varsa çok iyi olur.

5. Bir Rize de ben alabilir miyim?

6. Kocaeli'de olup deneme/alma konusunda yardımcı olabilecek vsr mı?

7. Hakan abi benide yaz, yenibosna (eski teksas :D) - şirinevler hattından. Her ekipmanı dener, tarzıma yakın olanlarla ilgili ayrıntılı görüşlerimi belirtir + paketler gönderirim bile.

Bu arada ankaradan bir yiğit lazım bana, bir gitar buldum almak istiyorum. Deneme alma şeyi yapacak. Yok mu parmaklarına güvenen bir babayiğit bize bir iyilik yapsa :D

Saddly2 ve hackeiommi bunu beğendi.
  8. Ankara'da bir kaç yiğidimiz var. İsimlerini etiketle, başlığı bulurlar :)

Reverberator bunu beğendi.
  9. hackeiommi bunu beğendi.

10. Gelsin stüdyoma baştan aşağı bakayım ben

Grundar, hackeiommi ve Reverberator bunu beğendi.
  11. @hackeiommi abi bu sene hem kpss, hem de tez döneminde olduğum için ben yardımcı olamayacağım arkadaşlara Ankara'da. Orada görüp mesaj attıklarında maalesef demek üzüyor. O yüzden adımın üstünü bir süreliğine çizebilir, kalemimi kırabiliriz :D

12. Tamamdır. Onaylarsa adres bilgisi isteyeceğim sizden. Teşekkürler.

13. Tamamdır ;)

14. Barış abinin dediği gibi stüdyoda bakabilirse iyi olur ama satıcıya uymazsa, Ben müsait bir ara pan müzikte vs incelerim.

15. Barocanrock'a mesaj attım. Duruma göre rahatsız ederim ben. Tekrar çok teşekkürler.

16. son fotoğrafta klavyesi çok kötü gözüküyor bakımını ihmal etmiş gibi geldi bana

17. Valla garip işte. Bende anlamıyorum niye böyle leşe dönmüş gitarlardan rahatsız olup bi temizliğe girişmiyorlar Yani yakınımda köşemde olsa hayrına ben yapardım valla billa. Klavyede Mis gibi limon yağı kokusu - hissi, polish kokusunuda gövde üzerinden hissetmek varken ne böyle çapaklı çapaklı gitarın yüzünü gözünü yıkamadan muhafaza etmek :D

18. eski gitaristim de aynen böyleydi ve gitarı 6000₺ civarı olan Gibson les Paul. istersen limon yağı sıkıp temizleyim dedim rengini karartıyor dedi. hatırladıkça gülerim Kir pislikten simsiyah olmuş rengi kararıyor diyo bana

19. Klavye ne kadar koyu görünürse bana göre de o kadar kalite ve hoş duruyor aksine. Garip...

20. @Göker TÜRKOĞLU diyelim bakalım :)

Bu Sayfayı Paylaş