Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Cuma günü Kartal Köprüsü'nde arkadaş ile buluşup gitarı ondan alabilirim. Ama işin içinde deneme faslı varsa Uğur Mumcu'daki evime götürmem gerek.

2. Antalya Muratpaşa'dan pedal alacağım ancak tanımadığım birisi olduğu için çok güvenemedim, yardımcı olabilecek var mı acaba?

3. Bakamadım foruma, affola. Mesajdan cep telefonu numaramı vereyim, bitsin bu zalım ayriluk! :)

hackeiommi bunu beğendi.
  4. Beyler selamlar. Denizli'den kim var acep ?

5. Merhaba,
    Kırşehir merkezde almam gereken bir ürün var,ne yazık ki elden alınması şartını koşuyorlar.Forumda kırşehir'de oturan biri varsa bana yardımcı olmasını rica edeceğim

Emrah
    5415232178

Son düzenleme: 18 Aralık 2016
  6. Selam Şükrü,

İlk sayfada @Çağlar İlhan olarak gözüküyor...

7. Gitar bakabileceğim - deneyebileceğim zamanlar : Her gün

Gitar bakabileceğim - deneyebileceğim yerler : Çanakkale merkez içinde her yer. İlçeler hariç.

hackeiommi bunu beğendi.
  8. İyide deneme derken ayar yapmak ta var değilmi? Bu arada aramızda organ işi yapan yoktur inşallah:D bu arada gitar güzel ise denemek için 1 ay süreye ihtiyaç duyarım:D
    Not: Beni yazmayın.

9. J-P

J-P

Iğdır da kim var beyler biri ulaşsın lütfen

10. Kırşehir Şubemiz açılmadı henüz Emrah.

11. Hocam o axe için arıyorsanız :) tehlikeli bir ilan
    Şüpheli Ilanlar

12. Abi hallettim sağlasın. Tanıdık birisi çıktı. ;)

Grundar bunu beğendi.
  13. Hallettim abi,bir umut yazdım işte

hackeiommi bunu beğendi.
  14. 7r7

7r7

denizliden bir takas için arkadaşa ihtiyacım olabilir @Çağlar İlhann siz müsait olur musunuz?

15. 7r7

7r7

16. Bahcelievler'de gitar deneyebilecek kimse var mi acaba? Stratlardan anlayan biri olmali.

17. vazgectim arkadaslar

18. Liste ilk sayfada. Buraya yazmakla beraber, oraya da bakmayı unutmayın. Aradığınız ilçe listede yoksa "bizim burası değil" veya "yakın değil nasılsa" diye cevap veren olmayabilir. Bazı arkadaşlar da foruma sık girmiyor, özelden de yazabilirsiniz daha çabuk ulaşmak için.

cato bunu beğendi.
  19. Silivri, Selimpaşa, Kumburgaz, Çorlu hattında yardımcı olabilirim seve seve :)

20. İstanbul-Tekirdağ şehirler arası olmuş bu, sana ayrı bir satır vermek lazım :D

Ekonline ve Wuthred bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş