Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Aslında araba var, ihtiyacı olana yardım etmeyi de severim, o yüzden Avcılar'a kadar katmayı düşünüyordum ama bu sıralar çok vaktim yok, o yüzden kısa tuttum listeyi :D

hackeiommi bunu beğendi.
  2. Şırnak ,cizre,silopi de htiyaç olursa ben varım ;)

mustafa iommi ve Wuthred bunu beğendi.
  3. Keleş düşüyorsa özelden fiyatını yazıver :whistle:

Keleş olmadı, ucuz M 16 oldu, o da olumlu :whistle:

mustafa iommi, Ekonline ve Wuthred bunu beğendi.
  4. Kullanacak liyakati olan varsa buraya bekleriz, yeterince var..

7r7 bunu beğendi.
  5. Sen fiyattan haber ver yeter :D

İkamet Hatay mı? Hatay-Şırnak- Cizre-Silopi diye yazacağım öyleyse.

6. mesa mark V ile takaslık ak47 var.. Şırnak,cizre,silopi yazmanız yeterli

hackeiommi bunu beğendi.
  7. Arkadaşlar istanbul kartalda bir prosesör var. Benim için deneyip alabilecek olan varsa bana ulaşırsa çok sevinirim

8. J-P

J-P

Zeytinburnunda bir arkadaş var mı acaba yardımcı olabilecek bi pedal alacağım da. teşekkürler şimdiden.

9. İstanbul Üsküdar'da uygun bir zamanda kuzenimle görüşüp olay yerine gitmek suretiyle benim yerime Mesa dist. pedalı deneyebilecek birini arıyorum.
    İzmir'de olduğum için uzaktan halletmem gerekiyor bu işi. Var mıdır müsait olan bu aralar aranızda abiler ?

10. Biraz yüzsüzlük gibi olacak ama, belki mübarek ramazan ayında sevap işlemek isteyen birileri olur diye yine de bir yazayım dedim. Ankara'da bir arkadaşla almak istediğim bir gitar için anlaştık, ama kargoya verilmesine gönlüm razı olmuyor. Ankara'da bu konu ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Denenmesine gerek yok gitarın, ama yine de yüz yüze teslim alınsa daha iyi olur diye düşünüyorum bir yandan da. Ben İstanbul'dayım.

İlk sayfada şehirlere göre liste var ama herkese tek tek mesaj atıp böyle bir talepte bulunmak istemedim :)

11. Dün İstanbul'a temelli dönüş yaptım Ankara'daki tüm eşyalarımı toplayıp... Keşke tam 24 saat önce söyleseydiniz. Getirirdim ben. :/

Grundar ve robinguthrie bunu beğendi.
  12. Buraya yazınca da cevap geleceğini sanmıyorum en güzel yöntem tek tek mesaj göndermek.

13. Çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeterli. Daha birkaç saat önce konuşup anlaştık, öncesinde böyle bir ihtimal yoktu :)

Haklısınız aslında da hafiften çekiniyorum :) En son ihtimal onu yapacağım artık.

14. Konuyu hortlatıyorum ama İstanbul'da amfi deneyebilecek varmı acaba beyler yardım.

15. listedekilere mesaj atmanız daha faydalı

The_Nebula bunu beğendi.
  16. Üsküdarda prosesor denemesinde vakit ayirip yardimci olabilecek birileri var mi acaba?

The_Nebula bunu beğendi.
  17.  
  18. Beylikduzunde yardimci olabilecek biri ulasirsa cok sevinirim.

19. Selamlar, İzmir Bucadan bir arkadaşla takas yapma durumumuz var. O taraflarda akustik gitar deneyip yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

20. AFYON 'da
    Elektrik, Akustik, Klasik, Bas gitarları deneyerek, seve seve yardımcı olabilirim... Bir mesaj atmanız yeter(y):happy:

7r7 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş