Tüm Illerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

Profesyonel değilim fakat Sakarya'da elektro, bas gitar ve ekipman için işi olana yardımcı olabilirim...
Farklı enstrümanlar da var ise arkadaşlarımdan yardım alabilirim...
Hafta içi akşamları ve hafta sonları müsaitim...

Berkcan bana çok yardımcı oldu. Burdan kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıntılar bizde kalsın. Ama tavsiyem gitar alacaklar mutlaka güzelce araştırsın. Hakan Abiye de ayrıca teşekkürler.
Merhaba,

Böyle bir uyarıda bulunduğunuza göre sıkıntılı bir durum görüldü gitarla ilgili.. Aslında bizlerle de paylaşsanız daha iyi olmaz mı?. (Belkide yanlış düşünüyorumdur.(n))

@hackeiommi Hakan merhaba,
Antalya için beni de yazabilirsin. Prof olmasam da, zamanım yettiğince ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız çok titizimdir, belkide sizin beğenip alabileceğiniz bir ürünü benim titizliğim yüzünden kaçırabilirsiniz. Baştan uyarayım.:banghead:

Merhaba,

Böyle bir uyarıda bulunduğunuza göre sıkıntılı bir durum görüldü gitarla ilgili.. Aslında bizlerle de paylaşsanız daha iyi olmaz mı?. (Belkide yanlış düşünüyorumdur.(n))

Haklısınız bende buraya yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım. Kimseyi zor durumda bırakmak istemem o yüzden birşey yazmadım. Bende titiz olduğum için (ve Berkcanın yardımıyla) baktığım bir gitarın aslında bahsedildiği gibi temiz olmadığına kanaat getirdim. Başkası için çok önemli bir sıkıntı olmayabilir. O yüzden yazmamayı tercih ettim. Genel anlamda söylemem gerekirse ikinci el gitar alırken titiz davranın ve ilanlarda internette yazılanlara pek inanmayın. Mutlaka deneyin yada denettirin ve araştırın. Bu her ilan için geçerlidir. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.
Saygılar...

@hackeiommi Hakan merhaba,
Antalya için beni de yazabilirsin. Prof olmasam da, zamanım yettiğince ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız çok titizimdir, belkide sizin beğenip alabileceğiniz bir ürünü benim titizliğim yüzünden kaçırabilirsiniz. Baştan uyarayım.:banghead:

"Pimpirikli" diye not düşeyim mi abi :)
Şükrü de sen de haklısınız. Bu konularda paranoya yapmak iyidir aslında.

Geri