Aborjin(alternative)-izmir

aborjin 2004 yılında integral ismi ile kurulmus olup.2006 agustos ayında balıkesirli baska bir integral adını tasıyan grup oldugu için ismni degiştirmiş bulunmaktadır......neden forun vs. acmadınız diyerek ismimzi elimizden almıslardır...forum acmak bişeyler yapmak gerekliydi onu bekledik......
grupta hiç birsey degısmedı grubun ismi ve bascısı dısında.....
kişisel nedenlerden dolayı bascımız ugur fakı ile yollarımızı ayırmıs bulunuyoruz.....en son bar programımızı ise ugur fakı ile gerceklestirdik...

agustos ayından itibaren grubun ismi ABORJİN olarak alınan karar ile degiştirilmiştir....

turkce ve ingilizce alternative müzik yapıoruz....

ufuk :DAVUL
mustafa:gitar
sermet:bass
tolga:vokal

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada bir duyuru yapmak istiyorum!!
bir cok kişi sordu 22_23_24 eylül de yapılacak olan ROCKİZMİR festivalinde cıkmıyoruz bascımız ayrılısı ve yeni bascının gelmesi biraz zaman aldı haliyle hak verirsinizki bu kadar kısa surede yeni bascı ile calısmak ve konsere cıkmak zor bir durum bu yuzden cıkamıyoruz...ama cok degerli müzisyen arkadaslarımız orda olucaklar bizde orda olucaz....

ÇOK GÜZEL BE
BÜTÜN HERKESE SLM ARKASAŞLAR
BEN DE ABORJİN VOKALİ TOLGA MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE BURDAN ULAŞARAK SORABİLİRSİNİZ....AYRICA MUSTAFA KARDEŞİM SLM!!!

ABOOOO ORJİN

8) heyt be heyt adam yapıyo işte morruk bravo sonunda açtın şu forumu bu adamları takip edin özellik bu aborjiningitaristi nickli arkadaş çok kıyaktır izmirliler hay 8O de aborjineee
[/img]http://epizot.sitemynet.com/mynet_resimlerim/sevben_1.jpg[/img]

aborjin

merhabalar arkadaşlar ben grubun davulcusu ufuk.şuan bar programına hazırlanıyoruz...burada grup hakkında gelişmeleri duyabilirsiniz.senelerini müziğe veren arkadaşlarımla müzik yapmaktan zevk alıyorum...teşekkürler uğur,war savaş ve nomack selamlarr

repertuardaki tum S.O.A.D sarkıları cıkarıldı arkadaslar......!!!!!
yeni giren 4 adet sarkı var onları yazmak istiorum...

MVÖ,serseri
BARIS MANCO,dönence
CEM KARACA,ıslakıslak
ATHENA,köpek

NOMACK demiş ki:
ÇOK GÜZEL BE
BEN DE ABORJİN VOKALİ TOLGA MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE BURDAN ULAŞARAK SORABİLİRSİNİZ....AYRICA MUSTAFA KARDEŞİM SLM!!!

Ben isminizin anlamını ve neden kullandığınızı merak ediyorum, umarım yanlış birşey yapmıyorum :)

Başarılar
MG

jokermg demiş ki:
NOMACK demiş ki:
ÇOK GÜZEL BE

Ben isminizin anlamını ve neden kullandığınızı merak ediyorum, umarım yanlış birşey yapmıyorum :)

Başarılar
MG

aborjin avusturalya yerlisine verilen isimdir!!! 8)
bunu kulanmamızın nedenini bende bilmiorum şimdilk ama kim bilir belki cok derinlerde bir sey yatıodur .... :D
sevgiler...

abi bence isim böyle daha iyi olmuş bi şekil olmuş herkese slm ufuk abiye ve tolga abiye inş sermet abiylede tanıscaz

sağol abicim.bu Marlo Morgan nın eseri olan" bir çift yürek" kitabını okuduktan sonra aklıma geldi.kitapta;bayan Marlo nun aborjinlerle yaptığı gerçek bi seyaheti anlatıyor.yani yaşanmış bir hikaye.herkese tavsiye ediyorum burdan.eminim kitabı okuduktan sonra sizinde aklınız da bazı düşünceler yer alacak.

:) İsmin anlamını elbette biliyorum ama müzikle bağdaştıramadığım için sordum.
Belki sizin için özel br anlamı vardır diye düşünmüştüm.

Neyse, başarılar :)
MG

jokermg demiş ki:
:) İsmin anlamını elbette biliyorum ama müzikle bağdaştıramadığım için sordum.
Belki sizin için özel br anlamı vardır diye düşünmüştüm.

Neyse, başarılar :)
MG

aslında müzikle tabiki de hiç bir alaksı yok ama atıorum kargo grubunun ismi ile yaptıgı müzigin bir alakası yok..mesela yıldızların altındayı solerken bır tasımacı fırma gelıp esyanızı tasıyalım v. gibi soylemlerde bulunmuolar :D bu kitaptan sonra biz cok begendik yeni ismimizi..............herkesin sevecegni umut edioruz....SEVGİLER

Hayırlı olsun ne diyeyim :)

Ben kişisel olarak isim olayını çok önemsediğim için biraz üzerinde durdum. Sizin içinize sindiyse kimseye laf düşmez elbette.

Kolay gelsin
MG

joker teşekkür edrim çünkü;sen üstünde durmasaydın kimseye niye aborjin olduğunu burada açıklayacağımız aklımıza gelmezdi :D thanks...

Geri