M-audio Fast Track 2 Için Yardım

merhaba elimde m-audio fast track 2 ses kartı var cihazın driverlarını falan kurdum 5+1 ses sisteminden cihazın arkasındaki kırmızı beyaz girişten bağladım gitarımı bağladım direct monitor e tıkladıgımda ses geliyor ama gecimlei olarak geliyor latency ayarlarını 512 yaptım ama yinede ses gecikmeli geliyor bu gecikmeyi nasıl çözebilirim sitede sıfır gecikme diyor direct monitor sayesinde yardımcı olursanız sevinirim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiginiz asio4all sanırım onu kurdum internetten indirip ama cozemedim ben sesi herhangi bi uygulama açıp almiyorum ondan kaynaklı olabilir mi direk seskartina giren sesi dvdnin 5+1 ine aktarıyorum latency ayarlariyla oynadigim zaman herhangi bir değişim olmuyor yinede çok az bi gecikme oluyor hızlı ritim ve sololarda kafami karistiricak bi kaymaya sebep oluyor ben ses kartını amfi taşımamak için aldım amplitube ile kullanmayı düşünüyorum herhangi bir uygulamayla denediğimde mi gecikme sorunu kalkicak acaba

Son düzenleme:
herhangi bir yazılım olmadan kullanıyorsan gecikme ondan da olabilir. amplitube - guitar rig gibi programlarla kullandıgınızda gecikme olmayacaktır

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A
herhangi bir yazılım olmadan kullanıyorsan gecikme ondan da olabilir. amplitube - guitar rig gibi programlarla kullandıgınızda gecikme olmayacaktır
Anladim hocam şuan telefonun internet paketi az kaldığı için bu programları interemicem normal internete baglanicam bu aksam o zaman geri dönüş yaparım sorun düzeldi duzelmedi diye

Geri