Amazondan Sipariş Tecrübesi

Amazon'dan siparişi oluşturduktan sonra aldığınız emtianın ücretleri toplamından sonra shipping kısmında 3 gönderme seçeneği çıkıp burdan bir tercih yapıp sonra oluşan yeni toplamı ödüyorsunuz. Sizin ilk ödemenizde bahsettiğiniz 27.9 Dolar'lık kargo da ekli olması lazım. Umarım sıfır kargo ile almışsınızdır..
aynen dediğiniz gibi başta siparişe baktığım zaman 27.9 dolar gözüküyordu ki sipariş oluşturmadan önce böyle bi talepte bulundum siparişi açıp talebi onun üzerimden iletmemi kargo ücretini ya iade edeceklerini ya da kaldırcaklarını söylediler ki dedikleri gibi kaldırdılar. İlk siparişi açtığımda 27.9$ kargo ücreti varken support maili geldikten sonra adamın mailde verdiği linke tıklayınca 0 $ oldu. Ama hala ücreti karttan çekmediler onu çözemedim neden hala ücret çekilmedi.

aynen dediğiniz gibi başta siparişe baktığım zaman 27.9 dolar gözüküyordu ki sipariş oluşturmadan önce böyle bi talepte bulundum siparişi açıp talebi onun üzerimden iletmemi kargo ücretini ya iade edeceklerini ya da kaldırcaklarını söylediler ki dedikleri gibi kaldırdılar. İlk siparişi açtığımda 27.9$ kargo ücreti varken support maili geldikten sonra adamın mailde verdiği linke tıklayınca 0 $ oldu. Ama hala ücreti karttan çekmediler onu çözemedim neden hala ücret çekilmedi.
Ama sizi tebrik ederim o kadar alışverişim oldu Amazon'la free shipping talebi hiç aklıma gelmedi.

Herkese merhaba. Amazon'dan birkaç tane Buckethead albümünü (CD olarak) almak istiyorum. Daha önce yurtdışından amfi, pedal vs. aldım. Ancak böyle CD türü şeyler almadım hiç. CD'lerde vergi durumu nasıl oluyor şu anki yasalarla? Kargoda hasar görme riski nedir ve eğer hasar görürse param çöpe mi gider? Mevcut kurlar göz önüne alındığında 10 dolar bile bir öğrenci için yüksek bir meblağ oluyor :D

Herkese merhaba. Amazon'dan birkaç tane Buckethead albümünü (CD olarak) almak istiyorum. Daha önce yurtdışından amfi, pedal vs. aldım. Ancak böyle CD türü şeyler almadım hiç. CD'lerde vergi durumu nasıl oluyor şu anki yasalarla? Kargoda hasar görme riski nedir ve eğer hasar görürse param çöpe mi gider? Mevcut kurlar göz önüne alındığında 10 dolar bile bir öğrenci için yüksek bir meblağ oluyor :D

Aha benden bir tane daha... Electric Sea hiç bir yerde yok, Amazon'dan alayım dedim, üç basamaklı TL yaptı :)

Kargo genelde düzgün oluyor, kalın karton bir zımbırtının arasına koyuyorlar CD kutusunu, onu da içi pıtırcıklı zarfın içine. Amazonda sürpriz vergi olmuyor, checkout esnasında herşeyi katıyor içine, mal kapıya kadar geliyor. Amazon müşteri memnuniyeti konusunda muazzam. Mağdur edileceğinize hiç ihtimal vermiyorum.

Edit: Şimdi baktım, Electric Sea CD + Kargo 172 lira yapıyor bugün.

Geri