Whisky

Whisky'nin Yak Bizi şarkısını çaldım radyoda dün. Ne yazık ki Ateş Suyu bende olmadığı için çalamıyorum. Ayrıca Ateş Suyu'nun cdsi de basılmadığı için mp3'ünü yapmak da mümkün değil sanırım. Whisky'nin sitesinde her albümden mp3 sampleları olmasına rağmen bir tek Ateş Suyu'ndan tek bir sample bile yok.

whisky yeniden biraraya gelemez mi ya? imza falan toplasak? moğollar gibi?
çağatay ateş ve alpay şalt cem köksal ile çalıyolar bildiğim kadarıyla.. serdar çokuslu ise bir solo albüm yaptı veya yapma hazırlığında..bi şansımızı denesek mi ¿

scrotestical demiş ki:
whisky yeniden biraraya gelemez mi ya? imza falan toplasak? moğollar gibi?
çağatay ateş ve alpay şalt cem köksal ile çalıyolar bildiğim kadarıyla.. serdar çokuslu ise bir solo albüm yaptı veya yapma hazırlığında..bi şansımızı denesek mi ¿
Her türlü desteği veririm böyle birşey için, keşke tekrar toplansalar, son zamanlarda çıkan gruplardan sonra kıymetlerini daha iyi anlıyoruz...

sava demiş ki:
Whisky'nin Yak Bizi şarkısını çaldım radyoda dün. Ne yazık ki Ateş Suyu bende olmadığı için çalamıyorum. Ayrıca Ateş Suyu'nun cdsi de basılmadığı için mp3'ünü yapmak da mümkün değil sanırım. Whisky'nin sitesinde her albümden mp3 sampleları olmasına rağmen bir tek Ateş Suyu'ndan tek bir sample bile yok.
ateş suyu sanırım türkiye de sadece izmir de kaldı onuda ben alıcam kaset olarak :D hala almamam çok büyük bir aptallık yarın gidip alayımö bari bu arada kaseti aldımmı ben mp3 ünü yaparım ama kalitesi çok iyi olmaz fenada olmaz ama dinlenilebilir olur yani bu arada
scrotestical Tarih: Çrş 13.07.2005 2:26 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

müzik marketlerde bulabilirsin...
bulamıyosun ne yazıkki :(
imza olayına gelince daha önce böyle bişey yapmış kişilere sorun

geçen sene antalyada ateş suyu albümünü görüp almamıştım, o bakımdan müzik marketlerde vardır dedim.ukalalık değil yanlış anlaşılmasın. belki bana denk geldi öyle..

Dün rastgele bir siteye girdim ama sitenin adını vermek istemiyorum reklam olmasın diye adamlar whısky'i ana sayfaya koymuşlar acaba yeniden bir araymı geldi ?

Geri