processorlerinizle kullandığınız amfiler ve tona etkileri

ben de washburn BD 25 ile zoom G2.1 i birarada kullanıyorum müzik setine göre bile aşırı dipses geliyor aletlerden
amfiyi clean de kullanıyorum drive ı vs vs yi prosesörden alıyorum
eq ayarında cabinet seçeneği var kabine aldığımda da seste bir iyileşme göremiyorum
açıkçası fazla zaman ayıramadım ama adam gibi bir drive tonu da yakalamış değilim
(amfide hi ve low diye iki giriş var drive ı prosesörden aldığımda hangisini kullanmalıyım ?)
amfinin arkasında 3 tane giriş var birisi footswitch diğerleri ne bilmiyorum akşam bakıp tekrar yazarım bu başlığa ordan girdiğimde amfi drive ını kullanmamış oluyorum sanırım ya da kayıt için kullanılan bir zımbırtı
aklıma gelenler bunlar şimdilik daha önce buna benzer sorun yaşamış arkadaşlar birşeyler yazarsa ben de onlardan yararlanarak adam gibi birşeyler yapmaya çalışırım
(müzik seti çok mu iyidi benim ben anlamadım normal ona bağladığımdaki ses enfes geliyodu bana ne alaka anlamadım cidden)

Bu arada forumda okuduğum üzere vox tonelab se yi marshall mg 30dfx amfimin "cd in" kısmına girdim "input" kısmı yerine. Böylece sadece hoparlör kullanılmış oluyor. Sonuç gerçekten inanılmaz. Ciddi bazda ses kalitesinden bahsediyorum, öyle ki marshall mg30 un kendi clean tonları rezil kaldı bunun yanında.

bende bu cd input olayının marshall avt20 mde denedim, gerçekten sonuç inanılmaz. baya doyurucu bir ton alıyorum. şaştım kaldım :D

Geri