Ipad Amfiye Bağlanabilir Mi?

Arkadaşlar kuru gitari kaydediyor derken yanlis anlamasinlar , ne duyuyorsan jamup il e elde ettiğin hangi tonu duyuyorsan aynen ses kartina direk kayit gibi kaydedebiliyorsun...

Arkadaşlar kuru gitari kaydediyor derken yanlis anlamasinlar , ne duyuyorsan jamup il e elde ettiğin hangi tonu duyuyorsan aynen ses kartina direk kayit gibi kaydedebiliyorsun...
Yok hocam onu demedim ben :) Mesela gitar bağlıyken çaldığın bir şeyi Ipad ile video olarak kaydediyorsun ya, sesi Jamup'tan çıkan ses olarak kaydetmiyor o sırada. Dry signal olarak kaydediyor. Onu demiştim ben.

Aynen hocam video kaydı yaparken kuru gitarı alıyor sadece. Gitarı efektli olarak almıyor maalesef. Belki aynı anda Garageband'den sadece sesi kaydedip video kaydını kameradan yaparak sonradan iMovie gibi bir programla ses ve video birleştirilebilir. Denemek lazım. Ben Auria (Ipad'deki en iyi daw bence) ile denedim henüz başaramadım. Auria ve video kaydını eş zamanlı açınca ilginç bir uğultu geldi.
İmovie indirdim, ipad'im ile garageband ile jamup kaydımı yaparken aynı anda ipad ile videoya çekiyorum, sonra ikisinide imovie de açıp altlı üstlü atıyorum sağ sol kaydırmacalar işte bu kadar çok basit..

1-Garageband içinden jamupa bağlanıyorum
2 kayıta basıyorum ve ipad' in kamerası ile de kayıta basıyorum sonra haydi imovie ' ye..
sen de neden sorun oldu ki? hatta reverb falan iyi olsa direk jamup kaydını atıcam ama garageband ile kayıt ve görsellik çok daha kolay ve reverb yankı modülasyonları hoşuma gidiyor.

1-Garageband içinden jamupa bağlanıyorum
2 kayıta basıyorum ve ipad' in kamerası ile de kayıta basıyorum sonra haydi imovie ' ye..
sen de neden sorun oldu ki? hatta reverb falan iyi olsa direk jamup kaydını atıcam ama garageband ile kayıt ve görsellik çok daha kolay ve reverb yankı modülasyonları hoşuma gidiyor.
Hocam ben ses kaydını auria ile yapmayı denedim de Auria'dan kaynaklı bir sorun oldu. GarageBand ile denememiştim hiç.

merak ettiğim birşey var, bende normal irig var kulaklık girişine takılan, bir ucuna gitar giriyor diğerine kulaklık hoparlör. Jack filan da var kablo alıcam şimdi de, kabloyu amfide normal gitarımızı taktığımız girişe mi takıyorsunuz?

merak ettiğim birşey var, bende normal irig var kulaklık girişine takılan, bir ucuna gitar giriyor diğerine kulaklık hoparlör. Jack filan da var kablo alıcam şimdi de, kabloyu amfide normal gitarımızı taktığımız girişe mi takıyorsunuz?
Aynen amfiden çıkan kaployu inceltici jak ile irig in kulaklık çıkşına gireceksin kardeş..

Geri