pc den disturtion ??

Y

yamahaJr

arkadaşlar pc den disturtion yapmak için bi program lazımmış ama ben bulamadım eğer nerden bulcağımı söylerseniz çok sevincez.. gerçi program performansı okadar iyi deilmiş ama olsun ..:) saolun..

Bende vocal için sağlam bir plug-in arıyordum.Yardımcı olurmusunuz? Edit programlarındaki disstortionları çoğu daha çok gitar için yazılmışta.

düzgün bi ses kartın yoksa latency yaşarsın,tele dokunmanla hoparlörlerinden gelen ses arasında saniye farkı olur ve çalınmaz bi duruma gelir.Ha ses kartın varsa Amplitube, Guitarrig bu konuda sağlam pluginlerdir.Guitarrig standalone da çalışıyor..Daha amatör bişiy ararsan guitarfx olabilir..Vocal içinde waves in sağlam pluginleri var bi bak derim..

Brutal vocala yada agrasif vocale hafif tatlı bir disstortion vermem lazım.Hala cevap alamadım?

Guitar rig 2 ile gitarın için distoriton alabilirsin.Ayrıca bi kaç vokal efekt falan var güzel ama software hardware yerini tutmuyor.

Guitar Fx Box idare eder distortion sesleri veriyor.Çok da süper olmasada ben bir kaç şarkı kaydetmişdim.Araştır eğer bulamazsan ben sana upload ederim.

Geri