VESTER markalı gitarlar hakkında bilgisi olan varmı?

ilk defa duyduğum bi marka ama les paul kopyası bi modelini denedim tonları ve klavyesi çok güzeldi kulaklarda grover yazıyo kore yapımı bi gitardı ama güvenemedim köprüsü sorun çıkarırmı akord kaçırırmı diye tereddüt ettim bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

Ben de ilk defa duydum... Bu da faydalı olur sanırım... Grover'lar iyidir tabi orjinalse... İlk defa adını duyduğumuz bir marka için iyi bir tercih sebebi...

zorlu holding sonunda bunu da yaptı ya helal olsun :D avrupada ilk laptop üretimine baslama atılımından sonra gitara da el attılar demek. :D vestel gitarınız varsa vardır yoksa yoktur :D

Deneyip beğendiysen bence fiyatı da uygunsa al derim. Bi de köprünün akord kaçırması konusuna kafam takıldı? Les Paul da floyd rose mu var?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:D floyd rose yok tabi yani köprüsü sorun çıkarırmı kulaklar akord tutmama sorunu çıkarırmı desem daha açık olur heralde :)

fiyatıda 400 ytl buarada. denediğim bi epiphone limitedden daha çok hoşuma gitmişti tonu ama denediğim epiphone baya bi yıpranmıştı yani tam bi kıyas yapamıyorum fiyatı uygun aslında ama tereddüt ettim kullanan olmadığı için

ilk gitarımdır. kore nin bu işi bende yapacağım dediği dönemlerin yıldızıydı. muhteşem bir bas gitarı var elimde. eger hala aynı kalitede ürünler yapıyorsa fender e benzeyen logosuna, vesteli çağrıştırmasına bakmadan bir deneyin derim önyargısız.

Geri