Amfimi Ödünç Vermek Zorunda Kaldım

Merhaba. Okuldan tanıdık bir arkadaş elektro gitara heveslendiğini, ama bir amfisi bulunmadığı için evde boş boş tıngırdattığını belirtti, bende kıramadım 1-2 haftalığına ödünç verdim yakın dostumdur kendisi. Şimdilik evde pcde kullanabilceğim bir uygulama bulunmakta mı ? Bir iki uyguluma biliyorum ama kullanmakta sıkıntı çekiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Latency problemini ses kartsız aşmanız, aşsanız bile referans monitörsüz alacağınız sesi amfiyle kıyaslamanız yanlış olur. Akustik kendi sesiyle çalmanız daha yararlı olabilir, zira programlar insanı sinir küpü yapmaktan başka bir işe yaramıyor, özellikle ses kartı da olmayınca

android de çalınmıyor diye biliyorum, iphone ipad de i rig,apogee jam gibi aletlerle çalınıyor.
bilgisayarda çalmak için program,
guitar rig
amplitube
revalver
fx box
vst kullanarak cubase,reaper bildiklerim bunlar. Ses kartı almaya para ayıramadığım için direk giriyorum pc ye.bu değişir tabi kişiden kişiye, latency sorunum olmadı hiç. Çok bangır bangır çalmadım hiç ve ses memnun ediyor, bir iki hafta demişsiniz zaten deneme sürümü vb indirip deneyin derim.

not: asio4all diye bir uygulama yüklemek ve ses ayarlarından birşeyler yapmak gerekiyordu birde sanırım, araştırırsanız bulursunuz ne yapmanız gerektiği ile ilgili bilgi

ses kartı + yazılım + referans monitör ya da kulaklık anfiden çok daha pahalıya mal olabilir...eğer amaç evde gitar pratik etmek ise çok güvenilir ve ekonomik bir çözüm değil sanki...bilgisayardan tatminkar bir ton almak da kolay bir olay değil...ama normal bir laptop altına davul vb başka şeyler çalıştırmayacaksanız amfi simülatörlerini rahatlıkla çalıştırır...

Yukarıda Osxfang3'ün söylediği revalver 4 ün demosunu kurduğunuzda çok arada fazla rahatsız etmeyen bir vuuu sesi var o şekilde baya bir çalınabilir bana kalırsa...ayrıca çok beğendiğin bir kafa bir kabin totalde program içi satın alma ile 20 dolara falan da halledilebiliyor...

Google play'de gezinirken bi uyguluma buldum andrig deneyen oldumu ?

Google play'de gezinirken bi uyguluma buldum andrig deneyen oldumu ?

Selamlar,

Ben Andrig'i gelistirenlerden biriyim. Amfin buyuk ihtimalle sana geri donmustur ama donmemis olabilir diyerek sana bizi oneriyorum :)

Ismimizi Andrig'den Deplike'ye cevirdik. Tonlarimizi ise mukemmellestirdik. Gecikmemizi minimuma indirdik. USB ile sifir gecikme yakaladik.

Deplike | Guitar Amp In Your Pocket | Arıkovanı

Geri