Nokta (Soft Rock, Funk) - Ankara

Evet güzel bi konserdi benm pedalın pilini sabah değiştirmeme rağmen 10 dakikada bitmesini çözemedm ama
sağolsun can hızla pil alıp geldi zor anlarda yanımızda oldu teşekkürler can :)

cancım yorumun için saol valla başkalarının doruları bizim için yanlış olabilir tabi bu onların seçimi neyse destek veren dinleyen coşan coşturan herkese çook teşekkürler bu arad sahnede 2 parçada bize eşlik eden osiris ten tanıdığımız ilaya çok teşekkürler

dengesizpunk demiş ki:
arkadaşlar gerçekten güzeldi ufak tefek aksaklıklar oldu ama güzel konserdi günün en akılda kalıcı grubuydunuz en azından *kendinizi woodstock ta sanıp 1saat sound almadınız*

*yada başka mekanda gerçekleşcek konseri dip te reklamını yapmadınız*

cok teşekkürler gelip çaldığınız için başarılar:)

adil pilleri bitirme diğer konserde de görecem onları :)

"woodstock ta san"mak la bi alakası yok daha çok ens. olduğu için uzun sound almamız gerekiyodu bu birincisi.

teknik aksaklıklarda geciktirdi "olaydan uzak olayın organizasyon sahibi"beyefendi bu ikincisi..

gidipde nokta grubunun başlığında laf atıp, başlığı kirletme bari bu üçüncüsü...

51promil grubunun "konseri" değil "program" yaptığı her hafta çaldığı mekanı söyledik bunu her grup yapabilir...

"konser" ve "program" arasındaki farkı bi bil, viola sisteme girilince nasıl sound alınır onu bi öğren, iki gitar olduğu zaman sound almanın süresi uzarmı öğren, sonra gel gruplara laf at....
Ayrıca saatimizde başladık ve normalindende erken indik 15 dakka fazla sound aldık nesi neye battı anlamadım..

"cancım yorumun için saol valla başkalarının doruları bizim için yanlış olabilir tabi bu onların seçimi" ermancım bu sözünü üstüme alınmıyorum bi problem olursa zaten normal bi şekilde konuşur anlaşırız böyle atışmalar olmaz bizim aramızda biliyosun...Nokta grubunun başlığını kirlettiğim için kendi adıma özür diliyorum...

Çok başarılı bi performanstı bana göre tekrar tekrar tebrik ediyorum.Çok iyiydi bence.Nice beraber konserlere :)Adilcan'a amfi için çok çok teşekkürler.

konser sırasında sahnede hakkaten çok eğlendik,dinleyici ve atmosfer çok iyiydi, zaten dip bar da önceden konser vermiş olduğumuz için yabancılık çekmedik.konser veren diğer grupları da kutluyorum sizi dinlemek de güzeldi, umarım yine aynı sahneyi paylaşırız. bizi dinlemeye gelenlere de çok çok teşekkürler bi dahaki konser görüşmek üzere... 8)

Demonuzu indirdim gayet güzel olmus.Ama sadece bir kac söylemek istedigim sey var klawye bazı yerlerde yüksek kalmıs , electro gitarda biraz düsük kalmıs geri kalan hersey iyi.Gayette hos dinlene bilir olmus.Basarılar.

arkadaslar yakın bi zamanda voklimiz olan Fırat AKarcalınıu doğum gününü kutlamak üzere bi mekanda küçük bi organizasyon yapacağızz ayrtıntıları önümüzdeki günlerde buradan ileteceğim herkez davetlidir iyi günler.....

Geri