LayLayLom Müzik

Uçmayalım öncelikle yurtdışı 650$ olan dk2 laylaylomda 750€ dikkatle bakın. Bizim laylaylomla uğraşmamızın nedeni jackson almak istesekte verdiğimiz paraya adam gibi gitar alamamız. Sonuçta türkiye fiyatına alacağım dk2 yerine gider başka marka daha iyi bir model gitar alabilirim yine türkiyeden. Ha bunu yapan tek laylaylommu epiphone fiyatlarıda uçuyor şimdi ama göz önünde olan alışveriş yapmış insanların %80 ninin rahatsız olduğu bir işletme olduğu için laylaylom uğraşıyoruz.

Başımdan geçeni anlatim 3 sene önce laylaylomdan js30 aldırdım kardeşime. Adanaya yolluycağı için hardcase lazımdı neyse zamanında baya para alıp elimizde yok yaptırıcaz dedikleri iyi dedik ne bilelim acemilik 1 ay sağdece gitarımı bekledim kardeşime git dedim al parayı uydur bir hardcase yolla 3 defa gitti hazırlanıyor dediler sonra tepem attı ben ariycaktım Adanadan neyse kardeşim parayı almaya gitti ıh mıh etmişler sonra bir hardcase bulmuşlardı. Böyle saygısızlık olmaz. Kusura bakmayın ama ben bu adamlarla uğraşırım giderim mailde atarım yaşadıklarımıda anlatırım. Başına bişey gelmemiş arkadaşların niyeyse onları savunmaya çalışmalarınıda anlamıyorum varsa laylaylomla ilişkiniz söyleyin ona göre tartışalım araya kaynak olmayın her dakika!

benim anlamadığım laylaylom u savunan birini gördüğünüzde hep beraber saldırıosunuz o kişiye. ben matem in dediğine taktım. bize yardım etti diyor. bende diyorumki banada yardım ettiler ve ekliyorum bir çok kişi gözümün önünde mutlu ayrıldı laylaylomdan. bu demek deildiki saftılar yeniydiler gençtiler. hiçbirşey almadan çıktılar gittiler. mateme yardım etmişler. ne güzel. diyorsunuzki sana yardım etmişler başkasından çarptığı fazla paraları sana aktarmışlar falan filan. bir kere adam sizin anlattığınız gibi biri olsa niye yardım etsin? ne kazancı var? matem arkadaşımız burda söylemeseydi yardım ettiğindende haberimiz olmıycaktı-ki keza selimle serhatın bana yaptıkları yardımlarda yadsınamıyacak kadar fazladır. pahalıya takmışsınız e gidin pazarlık yapın? türk milletiyiz biz pazarlıksız alışveriş yapmayız. afedersiniz umumi hela da bile 500 bin çok 400 versem olmazmı diyen bir milletin çocukları olarak kafayı çalıştırın diyorum. ondan sonrada diycektinizki vay efendim iki gram inmiyor bu serter de bilmem nede. serter çok tatlı bi insandır gidin oturun saatlerce sizinle sohbet eder dertleşir. burda boşuna tartışıyorsunuz. objektif olarak değerlendirin olayları. bencillik yapmayın... Hepinize kolay gelsin arkadaşlar... Umarım hepiniz istediğiniz müzik aletine kavuşursunuz...

Arkadaslar bahsettigim fiyatlari burada gostereyim de sonra siteyi duzeltirlerse yalanci konumuna dusmeyeyim.

Ayrica ben bunu kimseyi karalamak icin gostermiyorum sadece olmamasi gereken bir seyi tespit ettim onu bir sizlere gostereyim dedim.

Bu resimde DKMG ve DXMG fiyatlarina bakacaksiniz. Bi dengesizlik mevcut. Baska yerlerde hep DKMG DXMG'dendaha pahaliyken, burada DXMG daha pahali. Benim sahsi kanaatim bir teknik hata, yazim hatasi oldugu yonunde.

SymptomniA demiş ki:
benim anlamadığım laylaylom u savunan birini gördüğünüzde hep beraber saldırıosunuz o kişiye. ben matem in dediğine taktım. bize yardım etti diyor. bende diyorumki banada yardım ettiler ve ekliyorum bir çok kişi gözümün önünde mutlu ayrıldı laylaylomdan. bu demek deildiki saftılar yeniydiler gençtiler. hiçbirşey almadan çıktılar gittiler. mateme yardım etmişler. ne güzel. diyorsunuzki sana yardım etmişler başkasından çarptığı fazla paraları sana aktarmışlar falan filan. bir kere adam sizin anlattığınız gibi biri olsa niye yardım etsin? ne kazancı var? matem arkadaşımız burda söylemeseydi yardım ettiğindende haberimiz olmıycaktı-ki keza selimle serhatın bana yaptıkları yardımlarda yadsınamıyacak kadar fazladır. pahalıya takmışsınız e gidin pazarlık yapın? türk milletiyiz biz pazarlıksız alışveriş yapmayız. afedersiniz umumi hela da bile 500 bin çok 400 versem olmazmı diyen bir milletin çocukları olarak kafayı çalıştırın diyorum. ondan sonrada diycektinizki vay efendim iki gram inmiyor bu serter de bilmem nede. serter çok tatlı bi insandır gidin oturun saatlerce sizinle sohbet eder dertleşir. burda boşuna tartışıyorsunuz. objektif olarak değerlendirin olayları. bencillik yapmayın... Hepinize kolay gelsin arkadaşlar... Umarım hepiniz istediğiniz müzik aletine kavuşursunuz...
kimseye saldırmadım .zaten matem de benim ne demek istediğimi anladı ama sen anlayamamıssın sanırım.sabit fiyat uygulamak cok mu zor bişey.kime ne kadar sokarsam kardayım mantığı nedir anlamıyorum.sen de bunu savunuyorsun.bu işe yeni baslamıs bir taze muzisyen bu dükkana girerse ne olacak peki.cok mu hos yeni baslamıs bir adamı soğüşlemek.senin derdin olmayabilir bu adamlar la.bu arada sunu da belirteyim biz sadece fiyatlardan bahsetmiyoruz konuyu dağıtma.

Bir iki iyiliğini gördünüz diye bu kadar zarar görmüş adamın söylediklerini bir kenara atıyorsanız tabiki saldırırız.

Zaten pazarlık yapmadan aldığımızı kim söylediki. Bundan 1 sene önce girdik içeri kardeşimle dk2 deniyelim dedik adam 1000€ küsür dedi gel pazarlık yap 700€ inecekmiydi zanndiyorsun.

Sizde bize karşı çıkmadan önce bazı şeyleri düşünün sağdece adamları iyi bildiğiniz için kalkıp yorum yazmayın. Size yardım edildi diye sanki diğer herkese çok iyi davrandıklarını zannedip diğer insanları kötülemeyin.

lustral demiş ki:
Zihninizde bilinç altı mekanizmanızda bişeyler fazla birikmiş, displacement objesi olarak laylaylomu seçmişiniz, hayatınızda bütün başınıza gelen kötü şeyler, ya da üzerinde durmayıp bilinç altınıza attığınız şeyler ki kökü oedipus complexidir, laylaylom kanalıyla açığa çıkıyor, görüyorum ki preconsciousınız da iş görmez olmuş, yani derdiniz imediate gratification ( hallucination vasıtasıyla olur) ki bunun sonucu daima disillusionment ya da unpleasure olur, freudian yaklaşıp size bişeyleri hatırlatayım istedim
teşekkür ederiz, borcumuz ne kadar? :LOL:

manyak bu herif ya :) yok abicim bulaşmayın yine..Matem kardeş valla bana da bir zararı olmadı LLL in ama ben gitarımı amerikadan getirdim ve 4 ay bekledim gelmesi için burda olsaydı da 4 ay gitar çalsaydım fena mı olurdu.Değiştirmek istiyorum zaten.Takaslık Jackson DX10DFS var arkadaşlar araya kaynatayım.Mail olaylarına devam ama olmayacak böyle birşeyler sanki? bana cevap gelmedi

lustral demiş ki:
Zihninizde bilinç altı mekanizmanızda bişeyler fazla birikmiş, displacement objesi olarak laylaylomu seçmişiniz, hayatınızda bütün başınıza gelen kötü şeyler, ya da üzerinde durmayıp bilinç altınıza attığınız şeyler ki kökü oedipus complexidir, laylaylom kanalıyla açığa çıkıyor, görüyorum ki preconsciousınız da iş görmez olmuş, yani derdiniz imediate gratification ( hallucination vasıtasıyla olur) ki bunun sonucu daima disillusionment ya da unpleasure olur, freudian yaklaşıp size bişeyleri hatırlatayım istedim

oedipus babandır 8) :D
:p

Doomed demiş ki:
manyak bu herif ya :) yok abicim bulaşmayın yine..Matem kardeş valla bana da bir zararı olmadı LLL in ama ben gitarımı amerikadan getirdim ve 4 ay bekledim gelmesi için burda olsaydı da 4 ay gitar çalsaydım fena mı olurdu.Değiştirmek istiyorum zaten.Takaslık Jackson DX10DFS var arkadaşlar araya kaynatayım.Mail olaylarına devam ama olmayacak böyle birşeyler sanki? bana cevap gelmedi
adamlar 100 kişiye cevap yazamaz.5 10 kişiye cevap yazıldı.bir süre sonra sikayetimiz doğrultusunda neler yapıldı diye sorarız jackson a :) o zaman daha etkili olur.

lustral demiş ki:

Ben psikoloji terimlerinden anlamam ama bir tek şey söyleyebilirim:

SENİN AR DAMARIN ÇATLAMIŞ

bizim psikoloji dersinde de vardı böyle zımbırtılar..arkadaş ingilizce eğitim görüyor belliki türkçelerini yazamamış aynı benim gibi bizde de ingilizce..nolcak bu devletin hali asıl türkçe eğitim için mail atalım tayyipe falan:D

öyle ne yapsin cocuk, ingilizce ögrenicem derken ana dilini unutmus. Arkadas hani su iki yil yurt disinda kalip, iki lafin arasinda agzini yayarak "türkcede nasil derler" diyen tiplerden.

cavo doğru diyorbizde iyi bize mail yolladınız ama ne yapmayı planlıyorsunuz diye bir daha soralım. Bu arada galiba mail atan herkse yollamışlarıdı o cevabı banada geldi.

Geri