LayLayLom Müzik

NeroKing demiş ki:
Laylaylom hakkında yaşadığım bi olayı paylaşmak istiorum sizle. 2 sene önce 2004 ağustos aylarında oldu bu olay:

Gitar alıcaktım, Tünelin hemen çıkışındaki Laylaylomda, vitrin de Epiphone Les Paul Goth gördüm, zaten bu gitarı almayı planliıodum hemen girdim içeri çaldım denedim, Ne kadar dedim 650 euro ama nakit verirsen 600 euro yaparız dedi. Neyse eve geldim. Arkadaşım garaj da bi ilan görmüş epihone les paul goth ilanı, hemen bana haber verdi. satan kişi 350 dolara satiodu gitarı. Avusturya'ya okumaya gidecekmiş acil satması gerekiodu. Ben de ok aliorum ama görebilir miyim gitarı dedim. Kendisii şöle cevap verdi: "Tünel karşısındaki Laylaylom'da duruo vitrinde orda görebilirsin" Ben şaşırdım tabi, e dedim daha dün ordaydım bana o gitarı 0 die 600 euro fiyat verdiler dedim. O da şaşırdı. Nasıl olur dedi ben onlara bakım yapsınlar ve satabilirlerse de o 350-400 dolar civarı satsınlar die bıraktım. Ertesi gün çocuk direk gitti aldı gitarını ve bana getirdi, ben de parasını veridm. hatta 320 dolara aldım.

Gerçekten de küfretmemek elde değil..

bom boş konusuyorsunuz. bilgisayarım çöktü diye kaç gündür giremedim. bence bu başlık fotumda popüler olmak için uğraşan insanların prim yapmak icin kullandıkları platform oldu. yazık yaa. cavit sen memnun musun gözünü seveyim...

İzmirde bir arkadaşın Marshall TSL 100 JCM 2000 kafasını aldım. Arkadaş bana ,İzmir Lay lay lom da ikinci el Marshall 4*12 kabini konuşmuş 350 $ a bırakırız demişler ancak almamış başka alternatifi değerlendirmiş. Ben kafayı aldıktan 2 gün sonra mağazaya gittim kendimce arkadaşa 350 çekilen fiyatın bana 500 den açılacağını düşündüm ancak mağazadaki arkadaşlar 750 den kapıyı açtılar ve fiyatı oynatmadılar. Yaklaşımdan hiç bahsetmek bile istemiyorum mağaza değil sanki ölü evindeki mevlüte gitmişim gibi bir soğukluk. Arkadaşımın ismini ve ona belirtilen fiyatı söylediğimdede öncelikle arkadaşları ve daha sonrada binlerce dolarlık alışveriş yapmış bir müşterisi için o ne dediğini bilmez konuşur öyle şeklinde kestirip attılar.
Anlamadığım şey, mal sizin istediğiniz fiyatı çekinde bu işine geliyosa tarzı marketing olayı hiç hoş değil.

The_Gunslinger demiş ki:
NeroKing demiş ki:
Laylaylom hakkında yaşadığım bi olayı paylaşmak istiorum sizle. 2 sene önce 2004 ağustos aylarında oldu bu olay:

Gitar alıcaktım, Tünelin hemen çıkışındaki Laylaylomda, vitrin de Epiphone Les Paul Goth gördüm, zaten bu gitarı almayı planliıodum hemen girdim içeri çaldım denedim, Ne kadar dedim 650 euro ama nakit verirsen 600 euro yaparız dedi. Neyse eve geldim. Arkadaşım garaj da bi ilan görmüş epihone les paul goth ilanı, hemen bana haber verdi. satan kişi 350 dolara satiodu gitarı. Avusturya'ya okumaya gidecekmiş acil satması gerekiodu. Ben de ok aliorum ama görebilir miyim gitarı dedim. Kendisii şöle cevap verdi: "Tünel karşısındaki Laylaylom'da duruo vitrinde orda görebilirsin" Ben şaşırdım tabi, e dedim daha dün ordaydım bana o gitarı 0 die 600 euro fiyat verdiler dedim. O da şaşırdı. Nasıl olur dedi ben onlara bakım yapsınlar ve satabilirlerse de o 350-400 dolar civarı satsınlar die bıraktım. Ertesi gün çocuk direk gitti aldı gitarını ve bana getirdi, ben de parasını veridm. hatta 320 dolara aldım.

Gerçekten de küfretmemek elde değil..

arkadaşın başına bu olay geldiğinde de konuşmuştuk 2 yıl önce.terbiyesizlik bu yapılanlar diyorum...

serdar_secme demiş ki:
bom boş konusuyorsunuz. bilgisayarım çöktü diye kaç gündür giremedim. bence bu başlık fotumda popüler olmak için uğraşan insanların prim yapmak icin kullandıkları platform oldu. yazık yaa. cavit sen memnun musun gözünü seveyim...
daha acık konusurmusun.kim ne dedi ve sen bu popurleşmek amaclı yorumunu yaptın.bence arkadaşlar sorunlarını paylasıyorlar.bu cok normal bişey.bence insanların basından geçemn kötü tecrübeleri anlatması cok faydalı.iyileri de anlatsınlar tabi ama malesef genelde kötü anıları var lll ile.

canımı sıkmaya başladı bu olay.Kim prim yapabilir ki ellerine ne geçebilir saçma bir gerekçe. Serdar_secme taraflı davranmaya başladım hani radikaldin? Maillere devam demekten başka birşey diyemiyorum.Serter beyin de hoşuna gidiyordur hala birşey olmadığı için..

kötü yorumlara devam edin onalara bir sey demiyorum. hatta benim de olumsuz yorumlarım oldu zamanında lll icin. bos konusmalar yorumlar okuursa görülecektir. amma velakin hala tık yok.olumlu ya da olumsuz ....

serdar_secme demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Bizim babanın bir lafı vardır."Allah ıslah eylesin böylesini" = Lll :LOL:

YOZLAŞMIŞ BİR ÜLKE,YOZLAŞMIŞ BİR GENÇLİK İSTEMİYORUM....
Yukarıda gözüme ilişti...Gençlik hakkını arıyor,başından geçeni anlatıyor.Ister bebe ister aşmış pro...

HAYIRDIR????

Bam telime basmayın. Bu içi boş Türk gençliğinin halkarı araması benim cok hosuma gidiyor.Sizleri umursadığım icin buradayım.Hakkınızı arayın devam.Ama eger hakkınızı arıyorsanız da ellerinizi bağlamadan;bir birlerinize çelme takmadan arayın. Ayrıca Radikal değilim;Radikallik her konu için degisen bir kavramdır. doktrinlerin peşinde koşmamak gerek.Eline komunist gazetesi alıp Türkiye'yi kurtarmaya çalışan Taksim'deki cahil üniversiteli çocukcagızlar gibisiniz. Zaten bir üniversitelinin de cahil olması sadece Türkiye'ye özgü bir durum herhalde. Atamızın kemikleri sızladı 80 küsürüncü yılda.ALLAH ISLAH EYLESİN...

SÖZÜM herkes icin degil.Ayrıca belki de buradaki en zeki ve bilincli insan da cavit dir.yorumlardan onu anladım.Ama hicbir zaman düşmanımın düşmanı dostum değildir.Tartısın dostlar. Tartısmanızı istiyorum.Ama faaliyet yapamayacak kadar aciz insanlar olmayın......Davanız varsa gelin görüselim dedik olmadı.. Demek kii...

serdar_secme demiş ki:
Davanız varsa gelin görüselim dedik olmadı.. Demek kii...

galiba laylaylom la alakanız var takip etmedim forumu ama şu lafından anladığım bir bağlantın var o zaman size sözüm şudur...

siz gidin önce Hughes And Kettnerle görüşünde anfi getirin...sora biz gelir satın almaya görüşürüz sizle...böle laf var mı ya...işte bu tavır yüzünden tartışılıyor "laylaylom" .

serdar_secme demiş ki:
Bu içi boş Türk gençliğinin halkarı araması benim cok hosuma gidiyor.Sizleri umursadığım icin buradayım.
böyle nutuk atıp burdaki insanları küçümseyecek kadar kaliteli bir insanmısın veya burdaki insanlar aşşağılanacak kadar kalitesiz insanlarmı.bunu ne sen nede burdaki kimse bilemez.o yuzden yazdıklarında daha dikkatli olman gerekiyo.

slm

arkadaşlar birbirimizle münakaşa ederek hiç bir yere varamayız :!: :idea: bu dükkanlar senelerdir ayaktalar ve biz hakkımızı aramaya çalışmadıkça bilinçlenmedikçe bu sürüp gidecek.bu yüzden burda birbirimizle tartışıcağımıza bi fikir üzerinde tartışsak herkez için çok daha yararlı olur.foruma çok kişi yazı yazıyor ama genelde ne hikmetse herşey lafta kalıyor... saygılar...

Geri