LayLayLom Müzik

cavo demiş ki:
The_Gunslinger demiş ki:
Bu başlık kabak tadı verdi artık...
arkdaşım baslık batıyorsa okumaz geçersin cok basit değilmi.bence bu forumda mağazalar hakkında özgürce yorum yapabileceğimiz bir ortam olustu.forum yoneticileri ile konusuldu saygı sınırları içerisinde burada fikirlerimizi paylasıoyoruz.gerekirse distributorluğunu yaptıkları (daha doğrusu yapmayı beceremedikleri) firmalara da uyarı olarak mail gönderiyoruz ve maillerimizi koskoca fender firması cevaplıyor.sen sevmezsen dediğim gibi okuma geç.cok basit.

ben o lafı söylerken onu kastetmedim.. herkes laylaylomun ne b.k oldugunu biliyor zaten, buraya bu kadar çok eleştiri yapılacagına artık 'direk' birşeyler yapılması lazım. bende bayılmıyorum o gitarları o fiyatlara görmeye, laylaylomu yaptıgı ....likleri izlemekten bıktım. sen bunu umursamazlık olarak algıladın. başlıgıda takip ediyorum, bi ara bi hareketlilik gördüm ama hepberaber sızlanmaya devam ediyoruz..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden düzenlenmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

lütfen başlık açılırken ilk mesajı okusaydın dostum saygılı bir şekilde tartışacaz küfürler felan hiç yakışmıyor olmuyor böyle herşey seviyeli ;)

Kıvılcım için mail atalım diyorsunuzda bu İstanbul daki kıvılcım müzik için mi ? Ankarada okadar fiyatlar abartı değil hatta iyi bir indirim yapabiliyorlar ne kadar oradaki beyaz uzun saçlı Güngör beye gıcık olsamda neyse.

valla kıvılcım ın da LLL dan farklı bir yanı yok açıkcası. geçen sene fender pro junior amfi sormuştum kendileri full lambalı blues junior bir alt modeli denilebilcek bir amfidir. music123 de 280 dolarken adam bana 750€ demişti 8O . bende haliylen teşekkür edip çıktım :LOL:

yabancı bi siteye gecen mail atmış bulunduk acaba istedigimiz gitarı türkiyeye gönderirmisiniz diye. lakin gelen cevap beni bayaaa şaşırttı 8O

hiç bir gitarı türkiye ye gönderemezlermiş çünkü firmalar oralara mal göndermeyin ki ordaki distribitörler de kazansın die acıklama yapmışlar. 8O

bu neya sanki burdaki distribitör firmalar hiç kazanmıyor :twisted:

samedii demiş ki:
yabancı bi siteye gecen mail atmış bulunduk acaba istedigimiz gitarı türkiyeye gönderirmisiniz diye. lakin gelen cevap beni bayaaa şaşırttı 8O

hiç bir gitarı türkiye ye gönderemezlermiş çünkü firmalar oralara mal göndermeyin ki ordaki distribitörler de kazansın die acıklama yapmışlar. 8O

bu neya sanki burdaki distribitör firmalar hiç kazanmıyor :twisted:

hadi ya ilginçmiş.Ama burdaki distribitörlerde paraya para demiyolar başka bişi diyolar.Ben ne zamandır LTD F-254 almak istiyom da fahiş fiyat istiyo benden adam bile bile kazık yiycem alınca yapçak bişi yok

Ben 3.sınıf bir hukuk öğrencisiyim ve arkadaşlar malı sokaktan garantisiz bile alsanız tüketici hakalrı diye bir şey wardır ve belli bir süre garantidedir o alet.Ayrıca kıvılcım müzikle ilgili bir protesto yapılacaksada her şekil yanınızdayım insan olarakda bir hukukcu olarak da.Gerekli çoğunluk sağlandığında yapılmayacak şeyler değil bunlar.

valla peşin verdiniz mi ve bi takım şeyleri bilerek gittiniz mi hakkıyla indirim yapıyorlar. katılmıyorum ben bu görüşlere.zaten bilmeyene bütün müzik dükkanları kazık atıyor.benim görüşüm bu.banada fiyat verildi ayrıca o yüzden söylüyorum.

Arkadaşlar bu gün laylaylomdaydım 2 gitar fiyatı aldım.İlki denediğim yeni gelen dk2 lerden di.Düz kırmızı renk, seymour duncan ve fiyat 658€.Bu gitar bir kaç ayn önce (duncan designed olanı) 1120€ydi diye hatırlıyorum.İkinci gitar ise stokta olmayan yeni Ke3 tü.Bir sonraki partide geleceğini, fiyatın 608€+kdv peşinde olduğunu, önceden ayırtırsam 570€olduğunu söyledi.Baya bi ucuzlama var bazı jacksonlarda.

Eldrun demiş ki:
Arkadaşlar bu gün laylaylomdaydım 2 gitar fiyatı aldım.İlki denediğim yeni gelen dk2 lerden di.Düz kırmızı renk, seymour duncan ve fiyat 658€.Bu gitar bir kaç ayn önce (duncan designed olanı) 1120€ydi diye hatırlıyorum.İkinci gitar ise stokta olmayan yeni Ke3 tü.Bir sonraki partide geleceğini, fiyatın 608€+kdv peşinde olduğunu, önceden ayırtırsam 570€olduğunu söyledi.Baya bi ucuzlama var bazı jacksonlarda.

658eur ve 570eur a kdv de dahil mi? onlarda da +kdv mi var?

Az önce Laylaylom'un sitesinden Epiphone Goth 1958 Reissure Flying V'ye baktım, Zuhal'den daha düşük bir fiyat etiketi koymuşlar. (LLL: $604 Zuhal: €530 Doğru mudur bu, site mi güncellenmemiş yoksa, nedir arkadaşlar? Aydınlatın şu kişiyi... :)

midnite demiş ki:
Eldrun demiş ki:

658eur ve 570eur a kdv de dahil mi? onlarda da +kdv mi var?

Büyük ihtimal dahildi.Kelly de kesin dahil de dk2 de hatırlamıyorum.Js30lar 250$ falandı bu arada.

Kdv dahil değil o fiyatlara.Sitedeki fiyatları verdiler.Üstelik dükkanda Jackson namına jslerden başka gitar yok.Deneme şansımda olmadı.Ke3'ü 560'a birakti.1350ytl'ye de Dk2yi bıraktı.Gitarımı satmak istemediğim için vazgeçtim.Eğer adam bulursan Skull Ke3te yaklaşık o civarlara gelir amerikadan.

Eğer Jackson zam yapmazsa, DKMG Dk2 dışında japon düşünmüyorum.Yaparlarsa kendim ağaçtan tek parça yontar kalemle jacksor yazar onu çalarım :)

Geri