LayLayLom Müzik

serdar secme cok hırslı gördüm seni.arka arka ya yağdırmıssın mesajları.kötü sözler etmişsin.bir çok kişi senin serter bey olduğunu düşünüyor.ço olmasan bile sen lll nin adamısın apaçık ortada.telaşlanmaya devam edin.bir süre sonra 2. mail dönemi baslayacak.soracağız jackson a ne yapmıslar ne yapacaklar.o zaman daha cok sinirlneebilirsin serdar.ama kimseye hakaret etme.kimsey iküçümseme ve gri olma.ya siyah ol ya beyaz.ortalarda dolasmanın anlamı yok.

"içi boş türk gençliği" sözü çok ağır bir söz serdar bey.konuyu o tarafa da çekmek istemiyorum ama tüm mesajlarınızı tek tek okudum ortada görünmeye çalışıyorsunuz ama bu saatten sonra tarafsızlığınız paradokstan öteye gidemiyor herkes sizin hakkınızda az veya çok fikir sahibi olmuştur.konu cavit arkadaşımızın üzerine çekilmeye başlanıyor bunun en kolay yol olduğunu da hepimiz biliyoruz.ben de laylaylom dan alışveriş yapmıştım bana yardımcı da olmuşlardı başka bir firmadan aldığım aleti değiştirmişlerdi telefon üzerinden hatta.ama bu yanlış fiyat politikası güvensizlik laylaylomdan herkesi soğutuyor.
epiphone almaya karar vermiştim türkiye distribütörünün verdiği geliş fiyatı laylaylomun verdiği fiyatın üzerindeydi. laylaylomu arayıp sorduğmda internetteki fiyat yanlış düzelticez deidler ama hala aynı ve dünyada en iyi bunlar kore ablacım gibisinden sözlerle nitelikli eleman konusunda da beni hayal kırıklığına uğrattılar.
ben de jackson a mailimi atıyorum ve benim gibi buraya mesaj yazmasa da bu işin sonuna kadar takipçisi olan arkadaşların da var olduğunu biliyorum.

Zaten inşallah yakında Jackson'a ikinci mail atılacak başkaları istesede istemesede...

Önce Jackson bizim ciddiyetimizi daha iyi anlayacak sonrada LLL bu işin böyle adamlarıyla forum üzerinden laf atmayla durdurulamayacağını öğrenicek...

O içi boş türk gençliği sokaklarda avare gezinip,kulüplerden çıkmayan, cadde köşelerinde gezip eline bir yayını alıpta okumaya üşenen gençliktir.Benimle yada bu forumdan bir başkasını "vasıfsız genç insan" sıfatına bürüyemezsin.Gençleri küçümsemek ne kadar doğruysa sizinde "ben Lll adamı değilim" gibi pembe yalanlarla haksız davanızı savunmanız o kadar doğrudur!Savunacak elinizde malzeme kalmadı, en doğru yolu saldıranlara pislik atarak bu işten sıyrılmaya çalışıyorsunuz.21 yaşındayım daha hayatımı kazanacak duruma gelemesemde sizin kavramakta güçlük çekeceğiniz birçok şeyi kayrayabilecek mental yapıdayım.Başka kendini bilmezler tarafından yapılan tasvirlere de kulak tıkıyorum.Benim için aslolan yolunan kaz olmaktan çıkmaktır.Zira bu kadar ezik moda bürünmemdeki neden budur.Bu şekilde bakılmaktan aşırı şekilde rahatsız oluyorum.Ülke çapında ve lll çapında.

LLL ya mağazalarındaki düzensizlikleri ve yolma politikasından vazgeçip doğru olan , müşteriye hizmet yolunda ilerleyecek ya da batmaya devam edecek.Yolmakta bir yere kadar.Eninde sonunda yolacak adam bulamıyacaksınız. :twisted:
Müşteriye/müzisyene hakettiği gibi davranın , onları yolmaktan vazgeçin.İstenilen budur.
Son olarak jacksonları ederinde alabileyim gerisi umurumda bile değil.Forum ve konuya daha fazla yazmayacağım.
Saygılar

sanırım laylaylom ve adamları dısında bizi desteklemeyen yok.tüm duyarlı arkadaşlara teşekkür ediyorum.serdar secme yi de bundan sonra adamdan saymamız mümkün dğeildir.kalitesini ortaya koymusur hakaretleriyle.kendisiyle bugune kadar iyi niyetle muhattap olduğum için çok üzgünüm.3 kurus paraya görevlendirilmiş bir insan olduğunu düşünüyorum.

serdar ve diğerleri galiba hala anlayamadınız bizim muhattabımız laylaylom değil , "jackson" firması.Türkiyede gitar çalan "içi dolu TÜRK gencleri" ederi fiyatta jackson almak istiyor ve hakkını arıyor. bu zuhal olur ya da laylaylom olur hiç farketmez, bize tüccar rüstem amca tripleri yapıp gelin anlaşalım vb sözler söylemenin anlamı yok. bizi en yetkili kişi ilgilendirir oda jackson firması ve biz de bu dooğrultuda hareket ediyoruz. bu sizi bu kadar rahatsız etmesin... :D

serdar_secme demiş ki:
serdar_secme demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Bizim babanın bir lafı vardır."Allah ıslah eylesin böylesini" = Lll :LOL:

YOZLAŞMIŞ BİR ÜLKE,YOZLAŞMIŞ BİR GENÇLİK İSTEMİYORUM....
Yukarıda gözüme ilişti...Gençlik hakkını arıyor,başından geçeni anlatıyor.Ister bebe ister aşmış pro...

HAYIRDIR????

Bam telime basmayın. Bu içi boş Türk gençliğinin halkarı araması benim cok hosuma gidiyor.Sizleri umursadığım icin buradayım.Hakkınızı arayın devam.Ama eger hakkınızı arıyorsanız da ellerinizi bağlamadan;bir birlerinize çelme takmadan arayın. Ayrıca Radikal değilim;Radikallik her konu için degisen bir kavramdır. doktrinlerin peşinde koşmamak gerek.Eline komunist gazetesi alıp Türkiye'yi kurtarmaya çalışan Taksim'deki cahil üniversiteli çocukcagızlar gibisiniz. Zaten bir üniversitelinin de cahil olması sadece Türkiye'ye özgü bir durum herhalde. Atamızın kemikleri sızladı 80 küsürüncü yılda.ALLAH ISLAH EYLESİN...

evet haklısın icibos türk gençligi dimi malesef sizin gibi insanların zihniyle yetistirildik ondandır heralde, hem genelleme yapıp sonra niye caviti öne suruyon çokmu korkuyon cavitten heralde anladı LLL neler olacagını, yuce atamızıda bu işe karıstırma heralde ilk sizin kapınıza dayanıp hesap sorardı gençlere degil tamammı.. baslıgı basından beri takip ediyom ses cıkarmıyorum artık yeter..ben unutmadım yaptıklarınızı. magzanıza gelen musteri size bi fiyat soruyo sizde xxx lira , iste felanca seyi asagıda nekadar dediler diye bir soru geliyo sizden musteride xxx lira diyor falan sonra aranızda baslıyonuz çamur muhabbetine vay efendim nekadar pahalıya satıyolarmıs somurgeci bunlar vs.. deyip musteriyi etkilemeye calısıyolar asıl çamuru biz degil sizler atıyodunuz baskalarına.ben muhabbeti yıllar once kullaklarımla duydum ve aynı muhabbetitn surekli oldugunu soyleyen arkadaslarım var,zamanında bende oltaya dustum ama ilk ve son oldu,bak artık içibos dedigin genclerde bilincleniyo ilk ve en iyi ogrenecekleri seyde emin olun LLL ye ugramamayı bence en onemli seyi ogreniyolar,bu faiş fiyatlarla hicbir yere gelemedi gelemeyecekte

ha unutmadan o sb dreams diye sadece avrupadan tek biz ithal ediyoruz die kandırdıgınız gitar sb.dreams yani açılımı ile (Serter Bağcan Dreams) olduguna eminim..

Laylaylom çalışanları bir kendilerine dönüp sorgulasınlar bakalım Türkiye'de satılan Espler için neden bukadar yaygara çıkmıyor? Çünkü Avrupa fiyatını birebir uyguluyor Pera ve müşteriyle dalga geçer gibi ilgilenmiyor. Aynı derecede İbanezler için de bir yaygara yok 800 1000 dolar arası çok güzel prestijler alınabiliyor. Artık farkına varmalısınız ki insanlar modellerden fiyatlardan üretim yerinden haberdarlar belki bundan 10 sene önce biri lll girip ben jackson almak istiyorum hangisi iyi bunların diye soruyordu lll da en güzelinden bir hint düşük model jacksonu geçiriyordu ama şimdi müşteri bilinçli gidip ben japon üretim dk2 almak istiyorum 2006 model seymourlu diyebiliyor. Bence lll müşterisini daha ciddiye almalı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmalı. Herkes artık o gitarları kaça aldıklarını ve kaç katı fiyata sattıklarını ve yurtdışında nekadar olduklarını biliyor.

serdar_secme demiş ki:
keske sözlerimin icinde sizlerin yanında olabildigim sonucuna varılabilseydi.arkadaslar yapın sunu görelim diyorum.allahım yaa. yapın hemserim yapın

mesajı es gectiniz herhalde....,
arkadaslar hakkınızı arayın .... ne diyeyim. bu kadar ayyuka cıkmışsa bu isim benim yapabilecegim baska bir sey kalmadı...ama ben de müzik isini kendi capında yapan bir insan olarak ne yazık ki KENDİMLE CELİŞMEYE BASLADIM şu günlerde.Ne yalan söyleyeyim.Bu kadar kişinin bu forumda icini dökmesi ve bunların da farklı farklı insanlar olması beni Kendimi Sorgulamaya itti.Arkadaslar davanız varsa savunun ne diyeyim.Ben de oranın avukatı filan degilim. Ama keske her sey toz pembe olsa piyasada.Haksız mıyım ...İste meydan iste can deyip kozları koyun ortaya...Umarım ilahi adelet kazanır.Ama ne olursa olsun dürüstlükten ve seffaflıktan ödün vermemek,için nasılsa dısının da oyle olması gerekli...Yoksa celişiriz..Degil mi....

ha unutmadan o sb dreams diye sadece avrupadan tek biz ithal ediyoruz die kandırdıgınız gitar sb.dreams yani açılımı ile (Serter Bağcan Dreams) olduguna eminim..[/quote]

sen öyle oldugunu bilmiyor muydun

serdar_secme demiş ki:
ha unutmadan o sb dreams diye sadece avrupadan tek biz ithal ediyoruz die kandırdıgınız gitar sb.dreams yani açılımı ile (Serter Bağcan Dreams) olduguna eminim..

sen öyle oldugunu bilmiyor muydun[/quote]

evt biliyodum belki kacıranlar olmustur die tekrar vurguladım ve bir arkadasım yeni almıs gitmis lll den. bana ove ove anlattı cok ucuza satıyolar aslında daha da pahalıymıs jacksonlar gibi avrupadan tek bunlar getiriyo vs.. nekdar verdin dedim 550 $ vermis 150 $ lık gitara :D yazık gunah sonra durumu acıklayınca şaştı kaldı tabi.

cavernosum demiş ki:
İsimlerinizi yazmanız gerek ciddiye alınmak için tabii ki ama neden telefon numaralarınızı da yazıyorsunuz, özgeçmişinizi de yazın bari :D

Neyse şaka tabii, kızmayın.

Ben Laylaylom Müzik Aletleri Toptan Perakende Gıda İnşaat Turizm Ticaret Limited A.Ş vs şirketine çok mail attım, yazılması gerektiği gibi, ciddiye alınacak şekilde. Hepsini de cevapladılar. Yani adamların burda yazdığı şey doğru, adam gibi yazıp mail atarsanız cevaplıyorlar. Ben adımı soyadımı yazmamıştım hiç, çünkü zaten mail adresimde yazıyordu, neyse. Bu işin bir boyutu.

Bir diğer ve daha önemli bir boyut var. O da şu, adamlar evet mailleri cevaplıyorlar, ilgileniyorlar, uzun uzun cevap yazıyorlar ama hepsi bu. Değişen bir şey yok. Genelde eğer spesifik bir şikayetiniz varsa, "Şu gün şu şehirdeki Laylaylom şubesinde şöyle bir olay yaşadım, şöyle şöyle bir şikayetim var" gibi, o olayın ihmali kabul ediliyor, ve oradaki satış temsilcisinin bireysel hatası olabileceği söyleniyor. Sonrası yine herkesin bildiği gibi.

Evet Laylaylom çok pahalı, müşterilerine bakış açısı bence de hiç ticaret ahlakına yakışmıyor, satış sonrası destek çok kötü, elemanlarının çoğu sattıkları mallara hakim değil... vs. Ama aynı zamanda çok garip bir şekilde inanılmaz indirimler de yapabiliyor. USA Select bir Jackson'ı nakit olarak Amerika fiyatına almak mümkün olabiliyor. Tabii çoğu zaman bunun için 3-5 ay hatta daha fazla beklemek gerekiyor ama. Neyse, ben Laylaylomu savumuyorum ama bu nadir de olsa yapılan büyük indirimler de beni şaşırtmıyor desem yalan olur, Laylaylom'un şirket politikasıyla çelişiyor :D

Sonuç olarak, yukarıda da yazıldığı gibi düzgün bir dil ve üslupla mail atın, cevaplansın, sizinle ilgilenilsin. Ama sonra yine kazık yemeye devam edeceksiniz, o konuda pek şüphe yok. :D

Ben de vermiştim gerçi mail adresimi ama, böyle Fender'e 80-100 kişi mail atmakla olacak gibi görünmüyor bu distribütör değiştirme işi.

şaşırma adam telefonda açık açık gel pazarlığa girişelim ne kadar indirim yaparım belli olmaz %15 nakitte yaparım iyi pazarlık yaparsan 20 de olur belli olmaz o gün nakit yoksa daha da fazla yaparım diyor,yani tutturabildiğine ...

bu arasa bana jackson.dan en sonunda cevap geldi arkadaşlar. buraya yazıp sizinle paylaşayım..

Dear Jackson Customers,

Thank you for your e-mails regarding Jackson and the issues you have
encountered with our distributor Lay Lay Lom.

We have met with the proprietors of the company and they have agreed to
help resolve any reasonable grievances you may have. Please visit your
local store to discuss a solution to these matters.

If you have any further problems you wish to report then please feel
free to contact me on this address.

Thank you for playing Jackson.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd.

Tel: +44 (0) 1342 331703

Fax: +44 (0) 1342 331746

E-mail: [email protected]

www.fender.com

www.squierguitars.com

www.gretschguitars.com

www.jacksonguitars.com

www.charvel.com

www.guildguitars.com

www.swrsound.com

www.tacomaguitars.com

www.olympiaguitars.com

www.orpheuminstruments.com

bi local store.umuza gidip soralım bakalım neler olmuş...

bu arasa bana jackson.dan en sonunda cevap geldi arkadaşlar. buraya yazıp sizinle paylaşayım..

Dear Jackson Customers,

Thank you for your e-mails regarding Jackson and the issues you have
encountered with our distributor Lay Lay Lom.

We have met with the proprietors of the company and they have agreed to
help resolve any reasonable grievances you may have. Please visit your
local store to discuss a solution to these matters.

If you have any further problems you wish to report then please feel
free to contact me on this address.

Thank you for playing Jackson.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd.

Tel: +44 (0) 1342 331703

Fax: +44 (0) 1342 331746

E-mail: [email protected]

www.fender.com

www.squierguitars.com

www.gretschguitars.com

www.jacksonguitars.com

www.charvel.com

www.guildguitars.com

www.swrsound.com

www.tacomaguitars.com

www.olympiaguitars.com

www.orpheuminstruments.com

bi local store.umuza gidip soralım bakalım neler olmuş...

Geri