LayLayLom Müzik

popüler olsa da iyi bi izlenim bıraktıklarını söylemem gözümde...sadece laylay için değil tabi bu birçok firma aynı.Çoğunun burnu havada...Umarım çalışanları davranış şekillerini değiştirirler...

cavo demiş ki:
reklam değil de eleştri alan diyelim buna.hiçde reklamlık yanları yok.3 e alıp 5 satanın reklamını neden yapalım.kendileri değişeceklerini söylemişti.bekliyoruz bakalım eskiden ne farkları olacak.

Bilinçli olarak kimsenin reklamını yaptığınızı kastetmedim. Öylesine belirteyim dedim.

Bir de reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir söz vardır, bunu doğru kabul edersek bu konuda diğer firmalara ciddi anlamda fark atıyor diyebiliriz, çünkü en az bir müzik aleti veya yan ürünü alacak kadar müzikle ilgilenen ülke çapında bireylerin çok büyük kısmı bu siteye üye veya üye olmasa da bir şekilde takip ediyor burayı. Aynı kitle neredeyse hergün Laylaylom Müzik başlığını görüyor sitede. Aklında yoksa da aklına geliyor.

Böyle birşey benim dediğim :).

virtuose demiş ki:
arkadaşlar geçen cumartesi günü laylaylomdan G9 siparişi verdim.
Oldukça iyi bir fiyat verdiler taksit imkanım da oldu amerika ve avrupa fiyatından çok az fazlaya aldım aleti.Gerçi 2 hafta içinde gelcekmiş, o şekilde bi anlaşma imzaladık.
Ben mi yanlış gördüm yoksa bazı ürünlerin fiyatlarında iyileşme mi var? mesela geçen aylarda 512euro yazdıkları js30 370 filan galiba şimdilerde?

neyse,ben de öyle bi paylaşayım dedim yakın zamandaki tecrubemi :)
umarım sorun yaşamam alışverişimde..

Laylaylomun söz verdiği gibi bugün alet elime geçti, teslimat konusunda bir problem yaşamadım, birkaç arkadaş korkutmuştu beni ama sorunsuz bir alışveriş oldu. Bu yüzden kendilerine teşekkür ediyorum.

KoRnoManiac demiş ki:
popüler olsa da iyi bi izlenim bıraktıklarını söylemem gözümde...sadece laylay için değil tabi bu birçok firma aynı.Çoğunun burnu havada...Umarım çalışanları davranış şekillerini değiştirirler...

Sırf ukalalıkları yüzünden Ankara zuhalden rg2570 almadım, kesin kararlı ve peşin alacakken.

Açıkçası benim yakınlık ve samimiyet gördüğüm iki yer var; Laylaylom ve Pan müzik. LLL'ın gösterdiği tutum sayesinde son aldığım gitarın eski model çıkmasını dert etmiyorum. Gerekenin yapılması konusunda güven verdiler bana.

Biraz da mydukkan. Orda telefonlara bakan değil de gerçek sahibi veya işletmecisi olan biri var ismini hatırlayamadım. O düzgün biri.

Ayrıca alış veriş yaptığım yer yakınlık ve samimiyet gösteriyorsa piyasa ortalamasının çok üstüne alsam da rahatsız etmiyor beni.

Son olarak bu gitar alma maceramda;

LLL'dan: Günay hanım, Ali ve Serhat beylere
Pan müzikten de: Eylem hanıma
Mydukkandan da: bahsettiğim işletmeci beyefendiye (Ünlü bir gitar hocası bildiğim kadarıyla)

Gösterdikleri ilgi, alaka ve sabır için teşekkür ediyorum yeri gelmişken.

wild_child demiş ki:
KabaK hocam ankara laylaylomdan mı aldın?

Hayır. İstanbuldaki merkezlerinden telefonla aldım. Hiç gitmedim.

E gitarın 2 katı fiyatını veriyorsun bir de kötü mü davranacak adam? O ekstra birşey değil.Olması gereken iyi davranması zaten.

Fiyat meselesi aslında avrupadaki satış ağına dahil olunmasından kaynaklanıyor. ABD dışında hemen her yerde aynı fiyat, pahalı yani.

Bakın ben lay lay lom istanbuldan en son sağlam bi klasik gitar almıştım yaklaşık 1 sene önce.Oranın ukala bir sahibi var sinirimi acayip bozdu çünkü ukalalık yaptı %100 den fazla kar koyduğu gitar için yanında bir kılıf istedim diye surat yaptı vs. bunu hep yapıyorlar zaten. Ama istanbul zuhal müzikte işler farklı biraz oradan gt-8 aldım adam bana hem çok kolay bir taksit imkanı yaptı hemde yanında 13 milyonliralık 2 adet jack verdi ve benimle ilgilenirken ukalalık ta yapmadılar. Bu basit bir şey gibi gözükebilir size ama ben memnun bir müşteri olarak oradan çıktıktan sonra o adamlar artık beni kazanmıştır. Amfi için para biriktirip gene Zuhale gittim (İst) ve herkezin internette vasatın altında dediği bir amfiyi oradaki bir abinin (adını vermiycem bu kadarı reklama girer) sözünü dinleyerek aldım ve çok memnunum bir kez daha. aslında 12 yaşımdaykende ilk gitarımı zuhalden almıştım. Oradaki eleman bana zuhalden şaşmayın demişti haklıymış aslında. Müşteri ilgi ve saygı bekler.

spree demiş ki:
Bakın ben lay lay lom istanbuldan en son sağlam bi klasik gitar almıştım yaklaşık 1 sene önce.Oranın ukala bir sahibi var sinirimi acayip bozdu çünkü ukalalık yaptı %100 den fazla kar koyduğu gitar için yanında bir kılıf istedim diye surat yaptı vs. bunu hep yapıyorlar zaten. Ama istanbul zuhal müzikte işler farklı biraz oradan gt-8 aldım adam bana hem çok kolay bir taksit imkanı yaptı hemde yanında 13 milyonliralık 2 adet jack verdi ve benimle ilgilenirken ukalalık ta yapmadılar. Bu basit bir şey gibi gözükebilir size ama ben memnun bir müşteri olarak oradan çıktıktan sonra o adamlar artık beni kazanmıştır. Amfi için para biriktirip gene Zuhale gittim (İst) ve herkezin internette vasatın altında dediği bir amfiyi oradaki bir abinin (adını vermiycem bu kadarı reklama girer) sözünü dinleyerek aldım ve çok memnunum bir kez daha. aslında 12 yaşımdaykende ilk gitarımı zuhalden almıştım. Oradaki eleman bana zuhalden şaşmayın demişti haklıymış aslında. Müşteri ilgi ve saygı bekler.
Zuhal müzikle ilgili yazdıklarını okuyup imzandaki anti-korsan söylemi görünce bi anda aklıma Eftal Dodur geldi nedense :D

Sabah sabah çok güldüm yahu, neyse :LOL: :LOL: :LOL:

cavernosum demiş ki:
spree demiş ki:
Zuhal müzikle ilgili yazdıklarını okuyup imzandaki anti-korsan söylemi görünce bi anda aklıma Eftal Dodur geldi nedense :D

Eyvallah ama kim bu Eftal Dodur :)

PhoibosApollon demiş ki:
KabaK demiş ki:
Ben de müşteri olarak beklediğim ilgi ve saygıyı bahsettiğim yerlerde gördüm. Zuhal'de (Ank) görmedim.

Zuhal ankara'nın da tavrının iyi olduğu söylenemez.

Edge pro için entonasyon vidası sordum uzaylı gibi baktı adam bana, defeder bi hali vardı.

Abi sinirlenmekte haklısın şaka gibi yaa. :)
Ank. zuhal pek sevilmiyor anlaşılan. Çalışanların yaklaşımları ile ilgili bu fark.

spree demiş ki:
cavernosum demiş ki:
spree demiş ki:

Eyvallah ama kim bu Eftal Dodur :)
http://www.muziktek.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2636 (bunu kopyalayıp adres satırına yapıştırın, yoksa bu foruma çıkıyo :? )

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=eftal+dodur

http://www.soundturk.com/index1.htm

Bi de cubase var en bombası :LOL:

http://www.soundturk.com/indexResim/cubase.htm

Zuhal müzik lafı çok geçince bir dipnot olarak vereyim dedim. Zaten hepsi aynı değil mi, biri diğerinin laciverti :mrgreen:

Laylaylom'a da teessüflerimi ileterek uzaklaşıyorum.

Geri