Tuşe! (Rock) - Ankara

Ankara Üniversitesi Taş Amfi Konseri :
6 Mayıs Cuma

Sırasıyla gruplar :

Entrophy
Floşe
Alive
Rockout
Tushe

Konser ROCK/T organizasyonu olup saat 15:eek:o de başlayacaktır.

Bilet fiyatları sadece 3 YTL dir.

NOT:Taş Amfi; eczacılık fakültesi arkası Tandoğan . . .

Arkadaşlar gelip çaldığınız ve bizi eğlendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. çok başarılı ve biraz kısa olsada kulaklarımızın pasını atan bir konserdi..kısaca biz çok keyif aldık umarım sizde aynı keyfi yaşamışsınızdır. Ulaş - Rock/T (dt çalmadınız alacağınız olsun :) )

Hangibar reportajını yeni okudum. Kızdım biraz. Bir sürü yazım hatası var , ayrıca konuşmaları kısaltmak için içini boşaltma yolunu tercih etmişler. E sonuçta sölenilen herşey havada kalmış. Ayrıca aşk ile ilgili olan yorumuma ben de şaşırdım. Anlatmak istediğim tam olarak o değildi aslında...

:) Evet ismim Fırat Can olarak yazılmış görünce bende şaşırdım yok Hakancım ismimde bi değişiklik :)
Birde Röportajda ilham aldığım basçının Max Fear olduğu yazılmış ama ben öyle bir bas gitarist tanımıyorum tanıyan varmı bilmiyorum :) o Marcus Miller olacak tabiiki ama genede hangibara teşekkürler umarım hatalar en kısa zamanda düzeltilir....

Konserleri bizde iple çekiyoruz umarım yetişirde bir Tushe bestesi çalarız (Yetişmesi zor gözüküyor ama)

İlk bestemizin adını yazıyım ama : 8:30

arkadaşlar çok özür dilerim hatalar için,en kısa sürede düzeltilecektir.bu arada ben bijene özel mesajla henüz röportaj yayına konulmadan önce röportajı gönderidm ancak cvp gelmeyeince yayına verdim.tekrar özür diliyorum gökhan bana özel mesajlardan,düzeltilmesini istedğiin yerleri söylersen en kısda röportaj düzeltilecektir.tkerar özürlerimi iletiyorum.

Yok önemli değil Bijen'in şu aralar internetle ilgili sıkıntıları var röportajı Tushe'nin mail adresine de yollasaydın daha iyi olabilirdi :)

([email protected] veya [email protected])

Şimdiden düzeltmeler için tushe adına teşekkür ederim Gökhan'ı ve Bijen'i bu konuda bilgilendiricem istedikleri düzeltmeler varsa en geç yarın haberdar edicem görüşmek üzere...

Geri sayım devam ediyor...

Tushe! 14 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00'da ODTÜ Bahar Şenliğinde Panayırda sahne alıyor!

Tushe! yine 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00'da Gazi Üniversitesi Şenlikleri'nde sahne alıyor!

ve

Magick yine 14 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00'da ODTÜ Bahar Şenliğinde Panayır'da sahne alıyor!

14 Mayıs Cumartesi Akşamı Tushe! her zamanki Biziz programı ile eğlenceye devam edecek.

konserlerden önce Muratcan: :dans

konserlerden sonra Muratcan: :zombi plop!

pazar günü Muratcan: :uyku

eeee. ne desem bilemiyorum....

yeni bi son dakika gelişmesi diyelim.... (hayat ne hızlı yaw)

Atılım Üniversitesi konserimiz iptal olmuştur.

heh heh... O saaatte DJ çıkıcakmış, ben tez canlılık yapıp yazmıştım hemen. Neyse....

Atılım'daki başarı dileklerin için teşekkürler :) heh heh. Derinaltı'ya çoooook selam!

neyse... ben çekiliyim ufak ufak....

(iki dakka sonra yok DJ çıkmıycakmış biz çalcaz dersem de şaşırmayın :p)

Gerçekten de U.Ü deki şenliklerde çok çok iyiydiniz , Arabesk&fantezi dinleyen ev arkadaşım bile sololar girince Ne oluyo lan ??? gibi bir tepki verdi ki gerisini siz düşünün iğrenç ses sistemine+şiddetli rüzgara rağmen çok çok iyiydi keşke daha uzun uzun dinleyebilseydik....

Bijen seninle de iki satır da olsam muhabbet ettiğim için çok mutlu oldum güleryüzün ve mütevazi tavırlarınla da gönlümüzde yer ettin doğrusu...

Başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar tekrar UÜ de görüşmek üzere...

Evet ses sisteminden çok çekti Tushe :!:
Fakat yineden profesyönelce bitirdiler konseri :!:
Günün grubu onlar oldu :!: Güzel bir yolculuktu beyler :!: Tanıştığımıza sevindim :!:
Sahne performansınıza diyecek yok herkes hayran kaldı ;) Yolunuz açık olsun :!:
Bugün içinde başarılar :!:

Eveet,,evime yurduma geldim de bi bakayim dedim foruma..Tebrikler ,elestriler icin cok tesekkurler arkadaslar,bugun 2 konser daha verdik bursa dan dondukten sonra,,Hasta olmama ragmen konserler yormadi beni ve bizi ..Butun destekleyenler icin tesekkurler.Bu arada ozellikle odtu seyircisi bugun superdiniz 8) Simdi calismaya gider ben dın dırı dın dırı sol la re...Bu arada ilk bestemizi haftaya biziz de calıcaz..(Aslinda oyle birsey yok ama gaza gelsin sevgili tushe elemanlari degil mi ..bitirelim su besteleri artııııık :kafaat :twisted: )

Geri