Tuşe! (Rock) - Ankara

Ailemizin Barmeni Cem hoşgeldin üstad:)Sen şu askerliği bir bitir kutlayacağız birlikte zati:)Bu arada üstadım Biziz'de artık çalmıyoruz:)Hele bi sen gelde!

CaGDaSH dostum sorma kar kış kıyamet sebebiyle geçen salı bize program olmayacağını söylediler bizde gitmedik:(Bu Salı yani yarın oluyor kendileri, Tuşe son gaz garaj'da bulunacaktır efenim:)

mar teşekkür ederiz, bu arada tespitine gerçekten bende katılıyor olsamda bu imaj problemini bende yaşıyorum...Ve açıkçası şu imaj meselesine bir türlü kafam basmıyor:)Senin açından mesela nelerin falso olduğunu sence nasıl olursa daha iyi olabileceğini yazarsan inan çok sevinirim.Bize önemli bir yardımda bulunmuş olursun, şimdiden teşekkürler:)

Bijen demiş ki:
mar teşekkür ederiz, bu arada tespitine gerçekten bende katılıyor olsamda bu imaj problemini bende yaşıyorum...Ve açıkçası şu imaj meselesine bir türlü kafam basmıyor:)Senin açından mesela nelerin falso olduğunu sence nasıl olursa daha iyi olabileceğini yazarsan inan çok sevinirim.Bize önemli bir yardımda bulunmuş olursun, şimdiden teşekkürler:)
sadece resimlerde gördüğümü söyleyeyim gitarın acaip yukarda.. ha bunu deli gibi çalarak kapatıyor olduğunu düşünüyorum o yüzden sadece düşündüğümü söyleyeyim dedim :D başarılar en kısa zamanda izlemeye gelicem...

İmaj ve tanıtım, çağımızda çok önemli olmasına rağmen müziğin önüne geçmemeli diye düşünüyorum.

Bu bağlamda gitarı hangi yükseklikte çaldığı bence rahat çalmakla bağlantılı olmalı Bijen kardeşin, imajla değil.

Saygılar :)

zorknemesis, bilmiyorum gitarlarla aran nasıl çalar mısın çalmaz mısın ama Bijenin gitarı neden öyle astığı çok açık. Go Bijen Go Go! :)

Bijen demiş ki:

Yerim ben senin imajını :) diyorum sana kasma gitara Cıgı cıgı ya :) dinlemiyorsun beni bas Aminörü ohhh misler gibi :) al sana imaj :LOL:

Vallahi çok teşekkür ederim arkadaşlar :)ama düdük gibi duruyo arada bir gitar hakkaten kolye gibi:)ama napiyim başka türlü çalamıyorum ki askılar kısa bile geliyor ehi:p

Ah Caner The jackal(surgun) ah sen varya sen:pah sen varya sen bak gene sokcan başımı belaya:)

bu akşam 21:30 garageda yııııız :metalhead :zipla :beer :cigara :kaydim
görüşürüüüüz :elsallaa

erd demiş ki:
Tuşe beyler aceba Burak Kut'un yaşandı bitti şarkısını çalıyor mu? Çalmıyorsa çalmayı düşünürler mi? Geçen bi yerde şarkıyı dinledim ve aklıma direk tuşe geldi size çok yakışacağını düşünüyorum tabii bu benim düşüncem ayrıca repertuara cover şarkı eklemeye devam ediyomusunuz tabii onu da bilmiyorum.İyi günler, kolay gelsin

aslında tuşe'den dinlemek keyifli olur gerçekten; ama tabii şarkının sonundaki soloyu bijen'in biraz uzatması kaydıyla... ;) şimdi bunu okuyunca benim de aklıma neredeyse yaşıtı bi 90'lar hiti geldi, bilmem hatırlar mısınız? "fatih erdemci - ben ölmeden önce". sanıyorum bu da olmuyor playlistinizde, oluyorsa da bana denk gelmemiş :) sizin coverınızla çok daha keyifli olacağına inanıyorum... kolay gelsin :elsalla

erd demiş ki:
Tuşe beyler aceba Burak Kut'un yaşandı bitti şarkısını çalıyor mu? Çalmıyorsa çalmayı düşünürler mi? Geçen bi yerde şarkıyı dinledim ve aklıma direk tuşe geldi size çok yakışacağını düşünüyorum tabii bu benim düşüncem ayrıca repertuara cover şarkı eklemeye devam ediyomusunuz tabii onu da bilmiyorum.İyi günler, kolay gelsin

aslında tuşe'den dinlemek keyifli olur gerçekten; ama tabii şarkının sonundaki soloyu bijen'in biraz uzatması kaydıyla... ;) şimdi bunu okuyunca benim de aklıma neredeyse yaşıtı bi 90'lar hiti geldi, bilmem hatırlar mısınız? "fatih erdemci - ben ölmeden önce". sanıyorum bu da olmuyor playlistinizde, oluyorsa da bana denk gelmemiş :) sizin coverınızla çok daha keyifli olacağına inanıyorum... kolay gelsin :elsalla

internalhealing varya daha bu sabah o şarkıyı düşünüyordum yahu söylesem de bizimkilere çalsak mı diye vay be:)Kalp kalbe karşıymış mı derler:)

selamlar.belkide ankaradaki en iyi grupsunuz.hele vokalin sesine ve yorumuna bitiyorum.bu gece garage daydım yine dinledim sizi.ama abi bu gün başka bi klavyeci vardı ve final count down u yanlış notadan çaldı gibi geldi bana eski klavyeci nerde ya :D o iyiydi aslında grupta herkes çok iyi yine geleceğim dinlemeye başarılar.

beyler slm,garage da yine iyiydiniz tebrikler... bu arada bijen bira için teşekkür ederim helal ettin demi? :D

ha bide ben bu klavyeci arkadaşı da gayet başarılı bulduğumu söylemek isterim :)

başarılar,kolay gelsin...

müzikle yarattığınız büyüye imaj eklenirse artık yayılan enerjiden mekan mı patlar şişeler çatır çatır kırılır mı bilemem..
ama apaçim senin o yamyam gözlerine bi makyaj yapsak var yaa harika olur..

Arkadaşlar Salı günü büyük terslikler olmazsa Garage'da Burak Kut - Yaşandı Bitti çalacağız siz istersinizde biz çalmaz mıyız hiç ??? artı olaraktan 4 yeni şarkı daha olacak....onlar sürpriz olsun artık.

Bu arada "çilekreçeli" geçtiğimiz yılbaşında hepimiz makyaj yaptık ama "Apaçin" ve Muratcan'a inanılmaz yakışmıştı. (Adamlar yakışıklı bir kere ne yapsalar yakışır ayrı konu) (ben inanılmaz komik olmuştum bidaha da yapmam :D. )

Birde, yakında iki büyük konser organizasyonunda yer alacağız ve bestelerimizi çalmaya başlayacağız artık konserlerde yakında buradan tarihlerini ve yerlerini duyuracağız...

Geri