Tuşe! (Rock) - Ankara

sitedeki resim direk sanat eseri.yapan arkadaşı tebrik ediyorum ve kendisine imreniyorum.bu işi ciddiye aldığınızı görmek(hele hele farklı bir grup olduğunuzu göstermeniz) benim için gurur kaynağı.
en yakın zamanda tunalıdayım(tabiki kameramla)görüşmek üzere

23 Aralık Cumartesi Bursa Resimli Bar

28 Aralık Perşembe Eskişehir Hayalperest

ve 29 Aralık Cuma İstanbul Studio Live (süpriz isimler eşliğinde) & ( biletlere biletixten ulaşabilirsiniz )
Yeni yıl sonrasında ise İzmir, Antalya, Balıkesir, Aydın, Samsun ve Konya'ya geliyoruz.

Ve Bugün 23 Aralık :)
Bir hatırlatayım dedim..

Besteleri merak edenlere duyurulur , hepinizi konserlerimize bekliyoruz...

Sevgiler&Saygılar.

Vallaha sweet child o' mine'ın sözlerini o kadar insandan nasıl kimse bilmez anlayamadım ben.çok dolu dolu ve iyi çaldınız.çok günüme denk gelmişti, ele güne karşı'da ciğerlerim patlayana kadar bağırdım.Bijen'le de tanışmış olduk yüzyüze süper adam kendisi :D

Bir tane ortamlık eğlencelik parça da yapsanız albüme gayet tutarsınız diye düşünüyorum :)

stormingheaven, Norton_Antor, solocu666 çok teşekür ederiz. bizim için de çok güzel bir konserdi. çok yorulduk ama çok da eğlendik.
ve şimdi sırada
28 Aralık Perşembe Eskişehir Hayalperest
29 Aralık Cuma İstanbul Studio Live

Norton_Antor demiş ki:
Vallaha sweet child o' mine'ın sözlerini o kadar insandan nasıl kimse bilmez anlayamadım ben.çok dolu dolu ve iyi çaldınız.çok günüme denk gelmişti, ele güne karşı'da ciğerlerim patlayana kadar bağırdım.Bijen'le de tanışmış olduk yüzyüze süper adam kendisi :D

Bir tane ortamlık eğlencelik parça da yapsanız albüme gayet tutarsınız diye düşünüyorum :)
sweet child bilinmezmi.tamaını ezbere biliyorum.(gerçi gittiğimde çalmamışlardı).çalarlarsa sonuna kadar eşlik. 8)

Arkadaşlarr sizlerinde yeni yılınız ve bayramınız kutlu olsun.Umarım herşey dilediğiniz gibi olur ve yeni yıl hepimize çok daha uğurlu gelir:)

Stain :)ilk yaş sınırı olmayan İstanbul konserini sana ö.m. ile haber vericem abicim:)Hem eğleniriz hemde tanışmış oluruz.Eminim Gözde'nin planları vardır yaş sınırı olmayan bir İstanbul konseri ile ilgili, değil mi Gözdecim canım menejerim:p:)

Aaa tele-alper:)aman yanlış anlaşılmasın telecaster'ın kısaltması olan tele yoksa eheheh:)telekız gibi değil:)Öpüyorum seni karakterinin hastasıyız gitar çalışının manyaaayız.:)

Arkadaşlar yeni yılınız ve bayramınız kutlu olsun,umarım yeni yıl sağlık mutluluk ve başarılar getirir herkese..

ah Alper ah canım benim asıl vii lav yu alper vi lav yu alper :D ayrıca şu tele-alper güzel durmuş yani ehehhe telecaster alper :D

hepinizin yeni yılı kutlu olsuun!
istanbul konseri çok güseldi, özellikle besteler çok başarılıydı çoook teşekürler bööle güsel bi gece yaşattığınız için..
sizi çoook seviyorus

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. :D
Dün gece sayenizde Hard Rock dolu bir yılbaşı geçirdik ve eğlenmeyi başarabildik. Yoksa başka bir yere gitsek eğlenme şansımız pek olmayacaktı iyi biliyorum. Mekanda şık ve güzeldi.
Muhabbetiniz için ve konukseverliğiniz için ayrıca sağolun.
Bijen bir ara bi organizasyon yaparsak arıycam seni. Takılırız.
;)
Görüşmek üzere. :D

Geri