Tuşe! (Rock) - Ankara

müge dicek söz bulamıorm :D döktürmüşsün gene :D ama alıştık senden böyle güzel fotolar görmeye bi kere de kötü çek be :D ah ah gelebilicektik de şöle beraber çekecektik ama öle bi telafi yabacam ki çok pis olcak :D gidişim sessiz oldu ama sahalara dönüşüm sesli ve mügeyle ve tuşeyle olacak :D hehehe

tuşe'ye hiç bişey diyemiyorum :D olay budur :D

TUŞE BU CUMA (31 AÐUSTOS) BİZİZ 'DE ...

+++++++++

TUŞE Her ay bir cuma günü Bursa'da KAT 3'de. Eylül ayı programı yakında... Ataevler Magazin Alışveriş Merkezi - BURSA

+++++++++

ve son olarak

Bizim Evin Halleri dizisinde canlı müzik sahneleri için Tuşe kayıtta . nasıl bi şey olcak : şarkılar orjinal biçimlerine yakın ama farklı bi soundda kaydediliyor. Vokalde ise Burcu Güleç var ...

Fotoğrafların üzerine tıklayarak orjinal (yani büyük boylarını) görebilirsiniz,boyutları biraz büyük bu fotoğrafların,casom duyurular çok güzel. Bilgi veren tip başımızdan eksik olma...

callykatecatzece demiş ki:
TUŞE BU CUMA (31 AÐUSTOS) BİZİZ 'DE ...

+++++++++

TUŞE Her ay bir cuma günü Bursa'da KAT 3'de. Eylül ayı programı yakında... Ataevler Magazin Alışveriş Merkezi - BURSA

+++++++++

ve son olarak

Bizim Evin Halleri dizisinde canlı müzik sahneleri için Tuşe kayıtta . nasıl bi şey olcak : şarkılar orjinal biçimlerine yakın ama farklı bi soundda kaydediliyor. Vokalde ise Burcu Güleç var ...
Tuşe artistliğe mi soyundu yoksa,valla bilemem ama nuri alço yoksa seve seve gönüllüyüm.Elimde bir viski kızları ağıma düşürmeye çalışırım falan.Bakın eski tiyatrocuyum :D,demedi demeyin.Dizide barda geçen sahnelerdeki müzik tuşeye ait olacak sanırım.Tv kültürüm olmadığından af buyurun,şu an dizi yayında mı?sanki bu dizi adını duydum gibi.hangi kanalda vs. bilen varsa söylesin izleyelim.

bizim evin halleri(eğer aynı isimde başka bir dizi daha varsa bilmem) dizisi eski birTRT dizisiydi.hala devam ediyor,ama artık KANAL 1' de ve saat 15:30 gibi yeni bölümleri izleyebilirsiniz.benim tahminim bu diziye müzik yapcaklar,ama yinde bu konuyu aydınlatacak olan tuşe deilmi.

bayağıdan beri yorum yazıcam hep unutuyorum :) elime 3 tane tuşe şarkısı geçti ama nerden geldiğini daha çözemedim 3 ü de mükemmel şarkılar ; son defa(bunu önceden biliyordum :) ) - yanyana - seni ben öldürdüm işte bu üçü 3 tanesi böyleyse daha neler vardır kimbilir :) müzik yaşamınızda başarılar tuşe :metalhead

TUŞE Biziz Programına Başlıyor ... Cuma gecesi Biziz'de Tuşe gecesi :D:D:D

"ya noldu şimdi bu Tuşe'nin programı nerde ne zaman ?" -->

Her Salı Overall 'da saat 00.00 'da
Her Cumartesi Yolcu'da saat 21.30'da
Her Ay bir Cuma Bursa'da Kat3 'de
şimdi birde Cuma geceleri Bizizde saat 23.00'de

++++++++++++++++++

Bizim Evin Hallerine gelince önümzüdeki 1 hafta da bişeyler kullanılması ihtimal. (bu birşeyler tuşe'nin yeniden farklı bir soundda ama orjinale yakın kaydettikleri şarkılar . onlar kullanılcak) devamlılık ise yok şuan için .

Haftaiçi Her Gün 15.40 da Kanal 1 de bu Bizim Evin Halleri ,

*
Türksat 2A 42' Doğu Uydusu

Alış Frekansı: 12.008 Mhz
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
Symbol Rate: 4400
FEC Rate: 5/6
*

* Digiturk 31. kanal *

* Kablolu ? e kablolu da zaten var yav iki ileri bi geri gidince çıkıverir

hala da izleyemiorm kardeşm diyosanız : 0216 520 07 30

evet işallah bende uzaya çıkıp olmayanlara ayarlıcam az kaldı . suyunu çıkardım gibi geldi de :D

Geri