Tuşe! (Rock) - Ankara

sanıyorum 2003 te kuruldunuz uzun zaman oldu ama halen bence sizi ankara dışında pek bi bilen yok . Kimseyle mukayese yapmak istemem ama dem , nükleer başlıklı kız , rocka , deep ınside kadar bilindiğini sanmıyorum Bu benim acizane görüşüm katılırsın katılmazsın :)

Bazen etrafımızdaki bir çok şeye dikkat etmez ya da görmezden geliriz.bu bizim algıda seçiciliğimizdir.bana kalırsa tuşe de en az dem , nükleer başlıklı kız , deep ınside kadar tanınmış bir grup.ama “rocka” grubunun adını ilk senden duydum,bu da benim seçiciliğim sanırım:)

tuşe'nin tanınmadığı görüşüne katılabilirim.Gerçekten de pek bilen yoktur ama nükleer başlıklı kızı deep inside'i bilene de rastlamadım hadi o nükleer başlıklı kız bir kez trt'ye çıkmış sanırım oradan bilenler varmış ama deep inside ben bile arada forumlara bakmasam bilemezdim.
Neyse hep derim türk rock grupları başarısızdır.(tartışmaya açmayalım nacizane görüşüm),ayrıca underground için değil genelde bilinenlerden bahsediyorum.
Bijen ogün sanlısoyun grubunda çaldığını söylemişti.Bir şarkı dinledin "Dön evine",biliyorum bu parça çıkalı iki yılı aşmıştır sanırım.Ancak ben yeni dinledim ve hoşuma gitti.Bu parçada bijenin de imzası var mı onu merak ediyorum.

TUŞE 'DE PROGRAM YENİLİÐİ :

Tuşe programlarına Her Perşembe 22.30'de Rock And Blue'yu da ekledi.

Adres : Rock & Blue - Balgat - Ankara
Anatolia Gösteri Merkezi Alt Otoparkı Türkocağı Cad. No:12
Tel: 0312 287 35 37

+++++++++++++++++

TUŞE PROGRAM :

Her Çarşamba ve Her Cuma Tunalı Gölge Saat :21.30

Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı / Ankara

Her Perşembe Rock And Blue Saat : 22.30

Gökhan Efendi, Konya'ya geliyormuşsunuz, afişinizi gördüm Clube'de, gurur duydum ( bana ne oluyosa :LOL: ) Komutanlarımızdan izin alabilirsek arkadaşlarla gelmek istiyoruz, çok uzak bir ihtimal. 80'lere yakışır giysilerimiz yok, kamuflajla gelsek sorun olur mu :twisted:
Bir de orda alkol satışı olmayacakmış, bilemiyorum artık :roll:
Sevgiler&Saygılar

konya konserine gelmek istiyoruz ama 80'lerden kıyafet yok :) biz modern gençliğiz normal halimizle gelsek olmaz mı :p

bunu demesem olmaz=> çıkarın şu at gözlüklerini yauuu!!! :D

Konya olayına çok sevindim ama keşke Cumartesi falan olsaydı, pazar günleri yurt girişi 11 : )
Konya'da Ankara'mdan bi' grup izlemek hakkaten süper iyi gelcek yaban ellerde : )
24 Şubat'ta görüşürüz!

afiş eklerken birazda hatırlatma yapayım içimden geldi :)

TUŞE KONYA'DA ..

24 Şubat Pazar Günü Tuşe Konya Clube Rock Cafe 'de sahne alacak.

Saat: 21.30

Giriş : 5 ytl.

Adres : Meram yeni yol üzeri Eski Oypa Pazarı karşısı zemin kat

++++++++++++

TUŞE PROGRAM :

Her Çarşamba ve Her Cuma Tunalı Gölge Saat :21.30

Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı / Ankara

Her Perşembe Rock And Blue Saat : 22.30

+++++++

arkadaşlar yolcunun tekrar açılması sebebiyle 21 şubat perşembe yani bu akşam Guru Tuşe Echoes ve Karakedi beraber ve solo şarkılar söyleyeceklerdir...akşam 20 sularında kapı açılışımız vardır... bekleriz...

Geri