İnceleme Naçizane Bir Pedalboard Demosu( Ms Gt-2, Blues Player, Green Mile Vs.)

Arkadaşlar, tamamen videodaki pedallarla kaydettiğim (blues player dışında da hepsini kullandım) yeni performans videomu buraya da koyuyorum.
Ara ara Mxr 10 Band Eq ile midleri daha bir öne çıkardım videoda, onun dışında kayıt boyunca Green Mile destekli Ms Shakti (British, Off Axis, Clean ayarlarında) açık.

Beğenmeniz dileğiyle :)

Güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık kağan, zamanında gt2 yi kullandım ama bir türlü sevemedim belkide amfi üzerinde driverleri kullandığımdandır bu videoda hiçde fena durmuyor.
Dip not olarak, ana başlığa pedal zincirini ve kullandığın tüm pedalları yazman faydalı olabilir.

Güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık kağan, zamanında gt2 yi kullandım ama bir türlü sevemedim belkide amfi üzerinde driverleri kullandığımdandır bu videoda hiçde fena durmuyor.
Dip not olarak, ana başlığa pedal zincirini ve kullandığın tüm pedalları yazman faydalı olabilir.

Abi teşekkürler, doğru diyorsun, yazalım araya bir yere sıralamayı. Sen bana malum videodaki Gain'i satmaya geldiğinde bende teklisi vardı galiba o zamanlar, o zamanlar da çok severdim ben ama bu twin'i alınca, biraz da kendimi geliştirmiş olduğumdan olsa gerek daha bir tadına vardım aletin.

@calistopace hocam size de çok teşekkürler, en çok drive mı clean mi etkiledi sizi? :)

Çünkü drive biraz daha göreceli eq'lama konusunda sanırım. Biraz daha midli bir ton da yapabilirdim mesela belki pek çok kişinin daha çok hoşuna giderdi, ama ben midleri sololarda tercih ediyorum ses dengeleri açısından, videoda da ona dokunmak istemedim.

Clean seslerde de gitar üzerindeki push-push ile manyetikleri bölmenin payını atlamamak lazım tabi. Clean dedin mi benim için single olacak her türlü :) Ama en iyisi split edilmiş humbucker değil, direkt single olanıdır :D H-s-s şeklinde manyetikleri vs. tamamen modifiye edilmiş bir Jackson Pc-3'üm var bir de, özellikle 4. pozisyonuna aşık olduğum. Clean kısmını Jackson gitarımla mı kaydetsem diye düşünmüştüm ama tek gitar olması, referans açısından daha iyi olur dedim sonra.

sırf şu clean tonları alabilmek için para biriktirmeye başladım pedal board toplamak için ha bide gibson hayalim var tabi :) tekrardan elinize sağlık hocam arada böyle videoları yine atın..

Valla başka bir pedalboard demosu -mesela yukarıdaki- çekme niyetim yok gibi :) Performans videoları koyuyorum çektikçe ama, Youtube kanalıma bakabilirsiniz :)

Geri