PayDay (Rock'n Roll,Blues)-İzmir

Grubumuz 2004 yılının Kasım ayında kurulmuş olup iki yıldır çeşitli festivaller ve bar konserleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.Şu anda farklı mekanlarla görüşmelerimiz sürmekte ve en yakın zamanda gerçekleşecek programlar bu sayfadan sizlere iletilecektir.

PayDay

Vokal : Ödül Kaya
Gitar : Barbaros Göksan
Bas Gitar : Sinan Göksan
Davul : Korhan Lokman

• Konu Sahibi Konu Sahibi
saol, ben de sanırım size festival alanına nasıl gidileceğini sormuştum otobüste :) sonradan öğrendim cash olduğunuzu,o gün erken gitmek zorunda kaldım.başarılar dilerim ben de,yolunuz açık olsun.

aradım taradım bulamadım,meğerse başlık yokmuş :LOL: ,inciraltı nda izledim sizleri,sonlara doğru,iyiydiniz ki son parça,ist. blues kumyanpası ndan ^^derbeder^^ yetti bana zaten,bu adamlardan bi parçayı canlı izledim ya :LOL: repertuarda başka blues kumpanyasından parça war mı acaba?mızıka olayıda çok güzel olmuş...
başarılar...takipteyim 8)

bu söylediklerine gerçekten çok sevindik grupça,çünkü bizim için çok önemli olan şarkılar var ve derbeder de o şarkılardan biri,kumpanyanın başka şarkılarını da çalmayı düşününüyoruz bu arada.çok teşekkürler tekrar, herzaman bekleriz.

rock'n roll ağırlıklı olmak üzre :p bissürü şarkı var,genelde eski şarkılar.bi de heryerde kendi bestelerimizi çalmaya çalışıyoruz.izmir rock ta baştan dinleyebilseydin ilk beş şarkı bizim bestelerimizdi,bu tarz festival olaylarında pek bar şarkısı çalmıyoruz,en çok neyi çalmaktan keyif alıyosak repertuarımızda onları çalıyoruz.bigün mutlaka bekleriz biyerlerde çaldığımızda dinlersin baştan sona,yakında bi bar durumları olucak sanırım,haber veririz kesinn.ayrıca çok kafiyeli olmuş pek tebrik ederim :p :p

Şimdiye kadar dinlediğim en güzel gruplardan biridir kendileri. Her elemanı işini en iyi şekilde yapmaya çalışır ve bunu başarır da. Hepsini çok seviyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Beni kırmayıp Foça'ya geldiğiniz için de size çok teşekkür ediyorum!

çok sağolun gerçekten hoş şeyler söylüyosunuz.serkancım biz de çok istiyoruz alsancakta beraber bir sezon geçirelim,umarım bir aksilik olmaz.bu arada bugün olacak olan naz bardaki program, benim hastalığım nedeniyle gerçekleşemeyecek ama çarşamba günü bekleriz herkesi...

başarılarınızın devamını dilerim. bu arada 12 eylüldeki bios konserinde var mısınız?
öyle söylenmişti ben de sorayım dedim. görüşmek üzere

412 bass

heyecanla bekliyoruz bir sonraki programı... ama tarihini biraz erkenden burada ilan ederseniz sevinirim, çünkü uçak biletini erken almak gerekiyor... ingiltereden bir hayranınız...

tomahawq demiş ki:
başarılarınızın devamını dilerim. bu arada 12 eylüldeki bios konserinde var mısınız?
öyle söylenmişti ben de sorayım dedim. görüşmek üzere

412 bass

teşekkür ederiz ,sizlere de başarılar, bios konserinde bizde çalıcaz bir aksilik olmazsa.ama tarihi falan bilmiyorum ben.

Geri