PayDay (Rock'n Roll,Blues)-İzmir

Aril demiş ki:
Bende İzmirRock ta izlemiştim gerçekten çok iyiydi birde kendi bestelediğiniz şarkıalr vardı ki onlar en iyileriydi, ayrıca Ödül Kaya abimiz saolsun mızıkayı nerden alabileceğimide öğrendim :D artık bende mızıka çalmaya çalışıyorum.

Arkadaşla hala takipçiniziz.

gerçekten çok sevindim mızıka almana,böyle bişeye vesile olduğum için de ayrıca mutlu oldum.merak ettiğin herhangi bişey olursa mutlaka sor,elimden geldiği kadar yardım ederim,dikkat et kendine...

aynen böyle devam edin bestelerinzin kaydı falan var mı hiç?
sen kaç yıldır bass çalıyorsun? kendi bestelerinize öyle gamlarla bass yazmak kolay değildir... avatardaki bass senin mi? :LOL:
senin bal da oldugunu söylemişlerdi birileri ama kim hatırlamıyorum kosnerde birileri söylemişti...[/quote]

yakında şarkıların güzel kayıtları olacak. :) ben açıkçası 3,5 senedir bas gitarla uğraşıyorum.gam hakkında ise bu aslında biraz müzik bilgisiyle ilgili bir şey yani ben aldığım dersin etkilerini yansıtıyorum azıcıkta eğlence katarak :D
avatardaki bası alacağım umarım o olur.ben balda değilim gitarist ağabey balda idi. ;)

Saolda ben fazla bornova tarafına gelen bi kişilik değilim fazla geçmiyorum alsancağın ötesini daha resmi bi adres daha iyi olur :D

Arkadaşlar büyük ihtimalle Alsancak'ta olucam o saatlerde ama yine de program sonlarına yetişmeye çalışıcam.. İstanbul Blues Kumpanyası'ndan bi' parça çalın benim için. Orada olmasan bile "Ulaş" için derseniz sevinirim :) Kolay gelsin...

dün dikilikop naz bardaydı ve harika bir gece geçirdiler.tek sorun bira çok pahalı :( ama olsun yine eğlenceli bi geceydi.başarılarınızın devamını diliyorum dikilikop adına.

(takibe devammmm)

Geri