PayDay (Rock'n Roll,Blues)-İzmir

merhabalar! sizi ilk izmirock ta dinlemiştim ve çok beğenmiştim, az önce tesadüfen sizin linki buldm başka bişey ararken =) sweet dreams süper olmuş;) başarılarınız devamını dilerimm

Rock A da süperdiniz yaa çok eğlendmm!!! en kısa zmnda naz bara yada opusa geliyrouz arkadaşlarla sizi izlmeye başarılarınızn devamını dilerim tam gaz devamm =)

Beyler sizi tebrik ediyorum....

Hakkaten süperdiniz sahnede...Pay day süper geldi sahnede bize.Son anda bi kaç arkadaşla moralimiz iyice bozulmuştu burada ne işimiz var demeye başlamıştık ki sahneden gelen sesleri duyduk döndük ve Rock'n Roll 'un keyfini çıkardık...

Vokalinizi hakkaten çok beğendik...Hepinize başarılar!İyi çalışmalar!

LONG LIVE ROCK'N ROLL

THRASHFIRE Tayfası

Rock-A da çok iyiydiniz.Hala opus ve naz bar da çıkıyor musunuz?
Bir de sweet dreams dışında indirebileceğim kaydınız var mı?

teşekkür:)

çok sağolun arkadaşlar,hakkaten biz de çok eğlendik,çok güzel bi 4 gün geçirdik,zaten rock'n roll sevenleri de gördük sahneden kendilerini belli ettiler :)
hala opust'ta ve naz'da devam ediyoruz zaten programın günceli anatolianrock'da sürekli var bi deişiklik olursa oradan da öğrenebilirsiniz.
yeni kayıtlar gelicek yakında hepsini indirebileceksiniz,şu anda öncelik kendi bestelerimizde ama aradan çok süpriz kayıtlarda çıkabilir.
tekrar teşekkürler yorumlarınız için.

Anatolianrock insaati bitmis anlasilan sinan hadi hayirlisi olsun diorm :p Bu arada hemen videoyuda patlatmışsınız Konser dvdleri gelmiş ama 2 haftadır sınavlar yüzünden stüdyoya uğrayamadık bile :) nese yarın gidip bende alcam bakalım nasıl çıkmışız =)

Suleymannn demiş ki:
Anatolianrock insaati bitmis anlasilan sinan hadi hayirlisi olsun diorm :p Bu arada hemen videoyuda patlatmışsınız Konser dvdleri gelmiş ama 2 haftadır sınavlar yüzünden stüdyoya uğrayamadık bile :) nese yarın gidip bende alcam bakalım nasıl çıkmışız =)

bitmez o inşaat hiç bir zaman:) evet dvdler varmış ama kameramanlar kafalarına göre montaj yapmışlar.anlamadım bende:) sesler güzel gibi tabi baslar az duyuluyor ama o çekimden yoksa konserde gayet duyuluyordu:) güzel konserdi nicelerine hepbirlikte:) 440 ada bi ara uğramak lazım :D

Geri