Akustik Davul Icin Yalitim

Slmlar dostlar kizim bateri calmaya basladi .Evde akustik bateri kullanma niyetinde.Apartman dairesinde yasiyoruz.Yalitim konusunda fikir ve onerileri olabilecek arkadaslarin yardimlarini rica ediyorum.Simdiden tesekkurler.

Kiraysa önermem yalıtım duvarda iz bırakacaktır. sizinse de önermem baya külfetli olur. En iyisi elektronik davul kiti almak. Ama davulu koyabileceğiniz odanız varsa davul hariç yalıtıma 3-4 bin lira ayıranbilecekseniz ben detaylarını anlatırım yine.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kiraysa önermem yalıtım duvarda iz bırakacaktır. sizinse de önermem baya külfetli olur. En iyisi elektronik davul kiti almak. Ama davulu koyabileceğiniz odanız varsa davul hariç yalıtıma 3-4 bin lira ayıranbilecekseniz ben detaylarını anlatırım yine.
Yanit icin tesekkurler dostum , ev kira degil kendi evim oda oldukca kucuk 3x4 sanirim eger size zahmet vermis olmazsam detaylari ogrenmek isterim.

Yanit icin tesekkurler dostum , ev kira degil kendi evim oda oldukca kucuk 3x4 sanirim eger size zahmet vermis olmazsam detaylari ogrenmek isterim.
Olmazsınız tabi. Odanın kapısının yerine alt ve üst bölmesi çiftcamlı balkon kapısıyla değiştirmeniz gerekecek. Yoksa kapıdan çok ses gelir. Duvarlara ise taş yünü kaplayacaksınız ama üstünü de kontraplak kaplamanız lazım. Kontraplağı duvarlara dübel ve conta kullanarak sabitlemeniz önemli bir detay. davulun altına ise tenis topu ve kontraplaktan oluşturulan basit bir düzenek kuruluyor titreşimi kesmesi için. Üst katta komşunuz var ise tavana da duvarlarla aynı yöntemi uygulamanız lazım komşu yoksa yankıyı kesmesi için akustik süngerle kaplasanız yeter.

Geri