Logic Pro X Dersleri Türkçe @ Youtube

A

Arda Yiğit

Merhabalar arkadaşlar.
Youtube kanalımda Logic Pro X Türkçe Ders videoları yayınlamaya başladım. Bunu yapmamın temel sebebi bu konuda Türkçe kaliteli eğitim videoları bulmanın neredeyse mümkün olmadığıydı. Genel olarak bilgilerimizi paylaşmaktan kaçınıyoruz nedense. Elimden geldiğince hem daha önce hiç müzik programı kullanmamış olan arkadaşların anlayacağı şekilde sıfırdan anlatıyorum hem de bu programlara aşina olanların da çeşitli detay ve püf noktalarıyla faydalanabilecekleri bir kaynak video serisi oluşturmayı amaçlıyorum. Ayrıca yine mümkün olduğunca programın her türlü detayına girerek yazılımdan tam olarak faydalanabilmenizi sağlayacak konuları da anlatmayı planlıyorum. İlgileniyorsanız kanalıma abone olmanızı bekliyorum.

Logic Pro X Türkçe Dersler oynatma listesi: Logic Pro X Türkçe Dersler - YouTube

Sıkı takipçiniz olacağım. Zira yapmam gereken bir demo var. İşin inceliklerini bu sayede sizden öğrenmiş olabilirim. Abone oldum :) Ayrıca kendi adıma teşekkür ederim böyle bir şey yaptığınız için.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım faydalı olur bu videolar. Ben teşekkür ederim güzel geri dönüş için. Başarılar dilerim :)

Umarım faydalı olur bu videolar. Ben teşekkür ederim güzel geri dönüş için. Başarılar dilerim :)
Üstadım sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Başka ülkelerde bi dünya tutorial var, insanlar bilgilerini paylaşarak, bu işi yaygınlaştırmanın peşindeler. bizde ise işi bilenler malesef kendileri de o bilgiye para dökerek ulaştıklarından olsa gerek, ticari olmaksızın bu şekilde paylaşmıyorlar. Bilginin o kişilere sağladığı üstünlük duygusu da tiryakilik yapabiliyor. bu işe zaman ayırıp , bu şekilde bi paylaşıma girmenizden ötürü size saygı duyuyorum, iyi çalışmalar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstadım sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Başka ülkelerde bi dünya tutorial var, insanlar bilgilerini paylaşarak, bu işi yaygınlaştırmanın peşindeler. bizde ise işi bilenler malesef kendileri de o bilgiye para dökerek ulaştıklarından olsa gerek, ticari olmaksızın bu şekilde paylaşmıyorlar. Bilginin o kişilere sağladığı üstünlük duygusu da tiryakilik yapabiliyor. bu işe zaman ayırıp , bu şekilde bi paylaşıma girmenizden ötürü size saygı duyuyorum, iyi çalışmalar...
Teşekkürler. Gerçekten ben de bu işlere başladığımda bu konulardan muzdarip oldum. Bilgiyi paylaşmanın keyfi ona sahip olmanın keyfinden kat kat daha fazla. Hem bu da dünyayı değiştirmenin başka bir yolu. Belki bendeki bilgi başkalarının elinde bir sanat eserine dönüşecek. Kim bilir...

Geri