TheSurya(Alternatif, Soft Rock) - Gaziantep

Gaziantep'teki ilk soft rock gruplarından biri olan surya anlam olarak eski türkçede yıldız zamanında tanınaktan bakıldıgında parlayan güneş anlamına geliyor...
:::Grup Üyeleri :::

Aykut :arrow: Bass/Vokal

Emre :arrow: Gitar/Geri Vokal

Ceyhun :arrow: Davul

Tuğçe :arrow: Solist

İletişim:www.thesurya.net msn : [email protected]

3a68d58017.jpg

kendi grubumun burda tanıtımı yapılıyor yaaa rüyamda görsem inanmazdımmmm....
gaziantepte bir ilke imza atanlardan olmak çok onur verici bir şey...inanıyorum çok iyi bir iş çıkacak...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ve Şarkı Sözleri...

Dünyada
Kurumuş insani değerler
Çürümüş duygular güzel hisler
Nefrete dönüşmüş sevgiler
Söyle neye yarar düşler
Kaldırım taşında sürüklenen o körpecik kalpler
Atmaz olmuş gördük ki
Her şey burda bitmişti
Düşündüm durdum yenilmem sana
Sen ne kadar kirliysen o kadar safım anla
Gün gelecek iyiler de yer edinecek bu dünyada
Boş konuşan fikirler susturamaz içimi
Ama konuşmam onlarla da bunlar seviye meselesi
Yok ya hadi ordan sende
Yozlaştın gittikçe
Bu böyle sürmeyecek
Bu şarkı burda bitmeyecek....

Görüntüleri izledim.
Aslında çok net anlaşılamasa da güzel bir heyecan yaşamışsınız belli ki :)
Sözler içerik olarak gayet anlamlı. Zamanla daha da olgunlaşır zaten söz ve müziğiniz.

Başarılar
NG

Öncelikle Bi kaç teşekkür etmek istiyorum...

Yorum Yapanlara,
Bu muhteşem ismi bulan sevgili arkadaşım ve solistimiz Tuğçe'ye,
Bizi bir araya toplayan sevgili Aykut'a,
Eksiklerini kapatmak için gece gündüz çalışan, ve ortaya çıkardığı güzel melodilerden dolayı sevgili Emre'ye,
ve bizlere maddi ve manevi olarak destek olan diğer tüm dostlarımıza
GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER...

Gaziantep gibi (müzik konusunda) fazla ileri derecede olmayan ilde bu kadar ilgiyi toplayabilmemiz çok güzel.. Gerçekten bu grup çok ama çok kısa bir süre olmasına rağmen çok iyi duruma geldi... çünkü daha önce belkide hiç stüdyoya girmemiş kişiler ile çalışma yaptık.. Ama gerçekten bu çok önemli bi noktadırki başarısını ve azimlerini gösteren kişilerle birlikteyiz...

O kadar grupla çalışmama ve uzun bir süredir müzik piyasasında bulunmama rağmen böylesine bir grup ile çalışmak ayrı bi gurur ve sevinç benim için...

Bizi izlemeye takip edin çünkü ileride gerçekten büyük imzalar atacak bir grup ile karşı karşıyasınız...

Tekrar Teşekkürler Aykut, Tuğçe ve Emre...

The Surya - Ceyhun

helal olsun eni sonu rock müzigide sevdirdiniz bize şimdiye kadar aklim neredeydi acaba :D Başarilarinizin devamını dilerim yeni parçalarinizida dört gözle bekliyorum

Mono_Mix demiş ki:
helal olsun eni sonu rock müzigide sevdirdiniz bize şimdiye kadar aklim neredeydi acaba :D Başarilarinizin devamını dilerim yeni parçalarinizida dört gözle bekliyorum
eğer sana biz yada herhangi bir başkası rock müziği sevdirebildiyse ne mutlu!!!

ama gerçekten bu zamana kadar yaşamadığını farkedeceksin:)

kısa zamanda demolarımız yine burada ve sitemizde yayınlanacaktır... diğer şarkılarımızında telif haklarını almaya çalışıyoruz, sonuçtan hemen sonra onlarda yayında olcak...

bol rock müzikli günler:)

ceyhuncuğum çok teşekkür ederim...senin de bu grupta harcadığın emek ve sabrın gözardı edilemez...daha önce birçok grup denemem oldu ama sınunda beni anlayan bir grup edindim...
ceyhun,emre,aykut....bitanesiniz sizzzz....
bize destek olan ve çalışmamızı dinleyen arkadaşlara da çok teşekkür ederim...çok onure oldum inanın ki:)

asıl biz sana tesekkur ederim ceyhuncum hersey ıcın bız belkıde bırbırımız ıcın yaratılmısız dımı :) bekleyın cok buyuk gelecegız vıdeo bıraz ılk oldugu ıcın amator ve sesler karısmıs studyodan dolayı haftaya bekleyın gelıyoruz :)

The Surya

EyvAllah sağolun...

Evet gerek video gerekse ses bakımından baya bi amatörce yalnız sorun çekim aletinden kaynaklanıyor... Bu haftaki çalışmalarımızda iyi birer makine ile daha iyi kalite elde edeceğiz ve sizlere sunacağız...

Ayrıca bana gelen bi mailde TurkRock'ın sevgili üyelerinden birisi telif haklarını sormuş ki burda cevaplayayım,

Dünyada şarkısının telif hakları, müyap ve ratem ile ilgili anlaşmların hepsi tamamlanmıştır.. Yakında tüm radyolarda dinleyebilinecektir.. Mp3 müyapın onayından geçti bu konuda hiç bir sıkıntımız yok... Telif hakkı ise Grubumuzun adına onay almış bulunmakta...

Ekstra bilgi olarak sunmak istedim herkese sevgiler...

hehe bu arada beni soran sevgili dostlar,

evet dediğiniz gibi takım elbise ile rockcımı olur :p

Stüdyoya girmeden önce mesleğim ile ilgili toplantıdaydım ordan çıkar çıkmaz stüdyoya girdik,

Kravatı ve ceketi çıkardım ve darmadağınık halim göz kamaştırıcı :p

harikasınız

arkadaşlar tebrıkler süpersiniz :) yeni kliplerinizi bekliyoruz yalnız lütfen görüntüye dikkat :!: başarılar

Geri