TheSurya(Alternatif, Soft Rock) - Gaziantep

müziğinize hayran kaldım :) EN BÜYÜK FANINIZ BENİM :D

Solisitin ses mükemmel. Ceyhun Abi zaten her zaman olduğu gibi yine mükemmel ;)

başarılarınızın dewamını dilerim.. yeni parçaları 4 gösle bekliorum ;)

(ayrıca Ceyhun Abi takım elbiseyle ayrı bi karizma-tarz yaratmışsın :) )

The Surya

Göknilcim seni buradada (herzaman olduğu gibi yanımda) görmek muhteşem...

İyiki varsın...

Belkide Göknilden önce ve Göknilden sonrası var benim için.. gerçekten muhteşem bi insansın herzaman senin sayende bir çok şeye göğüs gerdim... iyiki varsın çok iyi bi kardeş, çok iyi bir dost, oldun benim için herşey için teşekkür ederim...

Herzaman desteğini görmek ise mükemmel herşey için teşekkür ederim...

bu arada görüntü ve sesin kötü olması ve karanlık çıkması benim fotoğraf makinemden kaynaklanıyor :D flaş ı açmadan çektiğimiz için karanlık :D

Thanks

oo Emrecim hoşgeldin:) grup tamamlandı:D

görüntüler ve sesler bu haftaki çalışmalarımızda iyileşiyor haftasonu daha iyi kalitedeki demolarımızı yayınlayacağız:)

hosgeldın aramıza emrecegım :) emre bu cuma harıka calıcak cok calısıyoo ınsallah goruntulerde cok guzel olacak bekleyın adım adım gelıyoruz :)

ilk başta göknil arkadaşıma çok teşekkür ederim çok mutlu oldum:9
ikincisi kambersiz düğün olmaz tabii bu durumda emresiz the surya hiç mi hiç olmaz:)

tabı ya emre ceyhun tugce ve aykut cuma gunude yenı bır arkadasımız gelıyo herhalde gerı vokalde kullanacagız tugce kadar olamaz ama arkasında calıssın sonra tugce yetıstırır onu :)

Re: The Surya

CeyhunArslan demiş ki:
Göknilcim seni buradada (herzaman olduğu gibi yanımda) görmek muhteşem...

İyiki varsın...

Belkide Göknilden önce ve Göknilden sonrası var benim için.. gerçekten muhteşem bi insansın herzaman senin sayende bir çok şeye göğüs gerdim... iyiki varsın çok iyi bi kardeş, çok iyi bir dost, oldun benim için herşey için teşekkür ederim...

Herzaman desteğini görmek ise mükemmel herşey için teşekkür ederim...

rica ederim :) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

asıl sen iiki warsın ve ben her zaman iyinin yanındayım :) ;)

bugünkü kayıt güzeldi.. kaliteli çekimler yaptık ceyhun abi bugün yarın yayınlar :D

abi walla sabırsızlıkla bekliorum ha yeni parçaları... elinisi çabuk tutun :D arkilerim de beklio falla :D

Thanks

saat 5 oldu ben hala videoları editliyorum :D

yaw makinem çok yavaş:S atacam bu pc yi:p öğleden sonra falan yayınlıcam inş

Geri