Ata Demirer

ata demirer - cem yılmaz - yılmaz erdoğan - beyazıt öztürk gibi isimleri lütfen birbiriyle kıyaslamayalım derim.. hepsinin şöhret olma yolu bambaşka malzemelerden yapılmış..

onu komik yapan bi özelliğide kiloları... fark etmişsinizdir.. belki poposunu dışarı çıkararak yürür hep:):):):):):):):)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

nedendir bilmem ama komedyen lafı bana çok abes geliyor illa gülmemiz için birilerine mi ihtiyacımız var sanki ata demirer komik güzel
adamın yaptığı tek şey şu;sokak dilini sokak insanlarını kullanarak bizlere sunuyor esprilerini
küfür yeri ve zamanında komiktir ama onun cd sini izlediğimde şoke oldum resmen 18+ üstü konulası bir cd :)
adam her lafta bir küfür yeşilçam filmlerinden tutunda harry potter a emrah a kadar tiye alan biri bilmiyorum ama pek sempatik bulmuyorum açıkçası demet akbağ&yılmaz erdoğan iklisi daha tercihim
olmadı levent kırca ve tayfası :D

Ata Demirer Show
02 Mart Cuma, 21:00
Beşiktaş Kültür Merkezi - Istanbul
---------------------
09 Mart Cuma, 21:00
Beşiktaş Kültür Merkezi - Istanbul
---------------------
13 Mart Salı, 21:00
Anatolia Showland - Ankara

mizahı taklit yapmakla kısıtlayan insan..bugüne kadar bişey ürettiği görülmemiştir..anca şarkı söyler,bülent ersoy taklidi yapar..

Ata Demirer Show

tarih : 07 Haziran Perşembe, 21:00
mekan : Bursa Açıkhava Tiyatrosu
---------------------------
tarih : 14 Haziran Perşembe, 21:00
mekan : İzmir Açıkhava Tiyatrosu

biletix

Geri