Prosesör Hakkında Küçük Bir Kaç Soru :)

Biraz daha bekleyip Floor Pod Plus da alabilirim aslında, 350-400 arası buldum 2 3 ilan. Bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Verilen parayı hakeder mi?

Floor Pod plus da bildiğim kadarıyla POD 2.0'ın yerde pedallarla kontrol edilebilen versiyonu. Daha kullanışlı veya kullanışsız olabilir alışkanlıklara göre.

POD XT - XT Live da düşünebilirsin.

Floor Pod plus da bildiğim kadarıyla POD 2.0'ın yerde pedallarla kontrol edilebilen versiyonu. Daha kullanışlı veya kullanışsız olabilir alışkanlıklara göre.

POD XT - XT Live da düşünebilirsin.
Benim için Floor Plus daha iyi olur aslında, tam aradığım alet ama ton olarak POD 2.0'a göre nasıl onu merak ediyorum. XT Live biraz bütçemi aşıyor. Aslında bütçe max 300 ama Plus'ı 330'a veren bir arkadaş var 30 lira daha denkleştirip onu alabilirim. XT'nin tonları da 2.0'a göre daha kötü diyenler var. O yüzden ondan da vazgeçtim. Yani şu an en önemli sorum, Pod 2.0'ın tonları mı Floor Pod Plus'ın tonları mı daha iyi?

Zamanında araştırdığımda pod 2 almayı düşünmüştüm bende. Birkaç kere deneme fırsatı da buldum (çok kısa ama) önerebileceğim bir prosesördür kendileri. Fiyat işine gelirsem eskiden 200 civarına gidiyordu ama son aylarda doların baya bir oynayınca herkes fırsatçılık yapıyor.

Geri