Makine (Industrial) - izmir

makineyi eskişehirde de dinlemek güzeldi.her zamanki gibi iyiydiniz.fakat eskişehir dinleyici kitlesini anlayamadım.makineyi ağız tadıyla dinlemek varken bu kadar itişip kakışmak yersiz hatta rahatsız ediciydi.alakasızda olsa poga yapmaya çalıştılar sanırım.neyse albümde yolunuz açık olsun, rock müzik piyasasına farklı bir sound kazandıracağınıza eminim.şahsi fikrim bu farklı soundun oluşmasında alt yapının kilit adamı ozan ülke nin çabaları açıkça görülmekte.başarılar...

alt yapı olmasa grubun hali ne olacak merak ediyorum..bazı performanslarında basçının hiç bişey yapmadığını gördüm..ama bu kadar insan severek dinliyosa vardır bi bildikleri..ayrıca eğlenmek için iyi bir grup..kendinizi verdiğiniz zaman acaip kayıyo:D

siryilmaz demiş ki:
alt yapı olmasa grubun hali ne olacak merak ediyorum..bazı performanslarında basçının hiç bişey yapmadığını gördüm..ama bu kadar insan severek dinliyosa vardır bi bildikleri..ayrıca eğlenmek için iyi bir grup..kendinizi verdiğiniz zaman acaip kayıyo:D
abi aynı avatarı kullanıyomuşuz ilk defa gördüm seni :D bi an ben yazdım zannettim. :D sosyeteye rezil olduk :LOL:

"Makine" sadece bu hafta (07.Eylül.2007) cuma gecesi Dungeon'da sahne almayacaktır..
Sonrasında çarşamba-cuma performansı devam edecektir..

halilpazarlama demiş ki:
siryilmaz demiş ki:
abi aynı avatarı kullanıyomuşuz ilk defa gördüm seni :D bi an ben yazdım zannettim. :D sosyeteye rezil olduk :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL:

Geri