Makine (Industrial) - izmir

sizi iyice alman yaptı bunlar tamam belki 5 tane (doğru mu saydım acaba) rammstein coverlamış olabilirsiniz ama :LOL: neyse..
biraz da beste olayına girin artık yaw, adam gibi besteler girsin türk piyasasına (sonu yok ve yaşam'a ek olarak elbette ;) )

makine elemanlarında bir hüzün seziyorum
ve nedense onlar adına su an üzgünüm

istegim var çalınamaz biliyorum

the ineguity of fate
the pains of love and hate
the times we were young
life seemed so long
day after day
you burn it all away....

ya da hallowed by thy name...

zapin demiş ki:

the ineguity of fate
the times we were young
life seemed so long
day after day
you burn it all away....

iron maiden için yanıtımız hayır olacaktır ama anathema - judgement olabilir..
öneri için teşekkürler..

aneminingitaristi demiş ki:
das ist kaine arkadaşlarımızın über alles bayramını kutlar strantze kaine liebe ömür boyu führen lokomotiven yanımızda olmalarını dileriz ficken şokolade tadayn..

anemi aliesi.

şayze!
size de iyi bayramlar..

bu vesile ile herkese iyi bayramlar..

NacAdonis demiş ki:
zapin demiş ki:

the ineguity of fate
the times we were young
life seemed so long
day after day
you burn it all away....

iron maiden için yanıtımız hayır olacaktır ama anathema - judgement olabilir..
öneri için teşekkürler..

amin ki olur judgment :cry: bişi degil :cry: özledik çok :cry:

MAKİNE çarşamba - cuma Dungeon Bar'da devam etmekte..
Kasım ayı içerisinde de Eskişehir 222 Park'ta sahne alacak..

ayrıntılar yakında..

huf yaklaşık bi aydır dinleyemiorum sizi...daralmaya başladım artık...walla siz bana terapi bigi geliosunuz.. neyse geyiği bırak artık...

şarkı örenisi yapıcam ama karar veremedim DEFTONES olsun da çamurdan olsun... başka deftones şarkılarıyle beraber dinleyebilmek umuduyla başarılar..

Crematoria demiş ki:
yaşam ile sonu yok dışında başka şarkınızı bulamadım ? sitenizden upload edilen sadece bunlar sanırsam.. :roll:
kendi sitemizde 2 bestemiz mevcut ancak bazı sitelerde "Rammstein - Du Hast" ve "In Progress" zamanından kalma "Kargo - Kalamış Parkı" coverlarımız da var..
Tüm besteleri siteye koymayı şimdilik düşünmüyoruz, çünkü albümün bir anlamı kalmaz..

bu arada dün gece Dungeon'ı dolduran ve neredeyse her şarkıda bize eşlik eden mükemmel seyircimize de teşekkürler..
yarın görüşmek üzere..

Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

NacAdonis demiş ki:
Crematoria demiş ki:
yaşam ile sonu yok dışında başka şarkınızı bulamadım ? sitenizden upload edilen sadece bunlar sanırsam.. :roll:
kendi sitemizde 2 bestemiz mevcut ancak bazı sitelerde "Rammstein - Du Hast" ve "In Progress" zamanından kalma "Kargo - Kalamış Parkı" coverlarımız da var..
Tüm besteleri siteye koymayı şimdilik düşünmüyoruz, çünkü albümün bir anlamı kalmaz..

kalamış parkı coverını bulamadım mesela..aradım baya bi bulamadım..eyv saol açıkladığın için..
cuma görüşmek dileğiyle..

boynumu kırıyordum dün gece
çok manyak bir performanstı
ama özellikle son 3-4 şarkıydı sanırım tool, apc, deftones arka arkaya.
dragula da süper olmuş. :twisted:

Crematoria demiş ki:
NacAdonis demiş ki:
Crematoria demiş ki:

kalamış parkı coverını bulamadım mesela..aradım baya bi bulamadım..eyv saol açıkladığın için..
cuma görüşmek dileğiyle..

http://www.kargoonline.com/cover/inprogress.htm
bookmarkta buldum :twisted:

Geri