Makine (Industrial) - izmir

ugradım makineye,olmuyo böyle,yeni 3500 kişilik mekanda üçü bir arada bol acılı olması dilegiyle...insan aynı anda bulunamıyor ki sadece bir yerde kardesiiimm...
ama eminim ki judgement çalınmadı.çalındıgı gün ordayım,hislerim götürür beni then derken makine bi baska diyerekten harbi ya albüm çıksa baya farklı olucak digerlerinden demekten de edemeyecegim.kurban dagıldı,dagılan dagılana siz dagılmazsınız insallah da albümü inceleye inceleye dinleye sıza bir ömür geçer inşallah diye de düşünmekteyim.haydin.

Nedense hep ben ooze gitmediğim zamanlarda bizimkilerle düet yaparsınız ama ben varken bi kere bile ooze gelmezsiniz :) bi dinlemek nasip olmadı bi dahaki geldiğimde sonerin yakasına yapışayım baride sizi dinlemeye getirsin beni merak ettim kargoonline almış başını gidiyor başlığınız ama bence bakmayın bile:) neyse ben bi dahaki geldğimde yankı yada sonere yapışıp sizi dinlemeye gelrim inşallah yolunuz açık olsun....

Nasıl Tanrıya ve meleklere dua ederek cennete girmeye çalışan insanları kutsuyorsa rahipler, siz de dün gece bizleri müziğiniz ve coşkunuzla kutsadınız …Cennete bu kadar kolay ulaşılabileceğini bilseydi onlar ,isminiz dua olurdu dudaklarında: Bizim yaptığımız gibi…İyi ki varsınız....Siz hayatsınız....

az önce prodigy-breathe dinledim pek iy bi kayıt olmasada mukemmeldi. ben bu parcanın sapıgıyım.. coverınız sevindirdi nedense :) canlı dinlemek istiyorum bunu sizden.. uzun zamandır duyurum sizi ama izleme sansım olmadı kahretsin..en yakın zamanda gelcem basarılar sonuna kadar..

off dün gece nasıl bi geceydi ya!çok özlemişiz makineyi:) mekan da kalabalıktı sanırım tek özleyen ben deqilmişim :D yeni şarkılar süper olmuş,özellikle dragula,ahh ahh,daqıttık resmen :D .gerçekten çok özlemişiz,bizi burda makinesiz bırakmayın yahu:)görüşmek üzere...ei bakın kendinize,ozan geçmiş olsun tekrardan:)

TeRLiK demiş ki:
cutloose demiş ki:
Slm arkadaşlar...Yakın bir zamanda Dungeon'da Makine ile beraber bir konser programımız olacak...Tarih kesninleşince tekrar yazarım...Görüşmek üzere...PuncH Burak
obaaaaa :twisted:
evet arkadaşlar şu an kesin bir tarih yok ama en kısa zamanda bu organizasyonu gerçekleştireceğiz..
akşam görüşmek üzere..

ankara mı 8O makine mi 8O duymuyolar ki çığlıklarımızı..dinletemiyorum..ya da ankara'nın süper mekan işletmecileri izmir'deki bu "ses"i hala duymamış..
bi gelsinler,mantı yapacağım onlara..

Geri