Gitarımın Sapı Kırıldı Ne Yapabilirim

IMG_20130101_114537.jpg
IMG_20130101_114612.jpg

Buda gitarın son halidir.Bursada usta arıyan varsa özelden ulaşabilir bana.

Buda gitarın son halidir.Bursada usta arıyan varsa özelden ulaşabilir bana.

Geçmiş olsun, eyvallah da, en son yazdığın nedir? Roket bilimi, Dünyanın ve Evran'İn Varoluşu veya Atom Bombası sırrına mı erdin de gizliden paylaşıyorsun yahu arkadaş? Ve biz, eşşek miyiz ki insanlar mağdur olmasın, dertlerine az çok deva bulunsun diye şu tip başlıklar açıyoruz:

Yurt Çapında Alternatif Esnaf Önerileri | turkrock.com

Tamir eden kimse, sen olsan dahi o başlığa bu işçiliği yapan kişinin adını, konumunu giriver, bir zahmet. Bursalı forumdaşlardan hayır duası al biraz :)

Geçmiş olsun, eyvallah da, en son yazdığın nedir? Roket bilimi, Dünyanın ve Evran'İn Varoluşu veya Atom Bombası sırrına mı erdin de gizliden paylaşıyorsun yahu arkadaş? Ve biz, eşşek miyiz ki insanlar mağdur olmasın, dertlerine az çok deva bulunsun diye şu tip başlıklar açıyoruz:

Yurt Çapında Alternatif Esnaf Önerileri | turkrock.com

Tamir eden kimse, sen olsan dahi o başlığa bu işçiliği yapan kişinin adını, konumunu giriver, bir zahmet. Bursalı forumdaşlardan hayır duası al biraz :)

Reklam yapmak istemedim ne bileyim reklam yapıncada azar işitebiliyoruz bazen.O zaman ustaya ulaşmak isteyenler buradan ulaşsın , ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim işini gerçekten severek yapan biridir kesinlikle Bursada eşi benzerini bulabileceğinizi düşünmüyorum.Buyrun umarım yardımcı olur.

Bu facebook adresi : Bursa-Gitar Tamiri ve Modifiye - Akkafa - Bursa - Wohnsitz | Facebook
Bu Telefon Numarası : 0543-556-3562

Umarım işinize yarar

Kafanıza takmayın, dünya malı sonuçta (y) Bende güzelim floydrose ün bıçaklarını mahvetmiştim ayar yapayım derken. Bir şekilde çözülüyor. Çok paranız olunca custom gitar yaptırırsınız:D

Modeli neydi gitarın

Bir zahmet eski mesajlara bak a tembel!

Ton konusunda hiçbir eksiği olmaz. Elin değmişken bir de Seymour Duncan TB4 vs. edinip taktırırsan gitara çok daha değişik bir gözle bakabilirsin. Gitarın modeli neydi bu arada JS11 mi?

Evet Js11 gitardaki pena tıkırtılarından ve tondaki bozukluktan şikayetçiydim sanki tb4 iyi gelicek gibi.Pedal alıcaktım ama param tamire gidicek anlaşılan tamirden sonra biraz daha biriktirip bir tb-4 almayı düşünüyorum.

Bu akşam hiç formda değilsin. Yeni nik yaramadı, demedi deme :D

Geri