T-rex Patch Cable

Enstruman Kabloları | Planet Waves PWG10 Custom Series Enstruman Kablosu (3 Metre)
Bende bundan var, çok güzel kablo ama bir süre sonra makarnaya döndü ve bir tarafının jack bağlantı yerinin esnediği yerden temzsızlık yapmaya başladı.
Bence 20 daha ver bundan al, mis gibi… :) Enstruman Kabloları | Planet Waves PW-AGRA Devre Kesicili Kablo
Hem kablosu daha kaliteli hem de uçları sapasağlam. Ekstra iki adet uç daha almıştım, ortadan kesip iki kablo yaptım. Yıllardır gitardan pedallara ve pedallardan ampliye bunları kullanıyorum gık demedi daha.

Ekstra daha fazla uç alıp kablodan keserek (ya da alırsın, tek başına kablosu da satılıyor) ara kablo için de kullanabilirsin. Fakat uçlar hem pahalı hem de ara kablo sayısı x 2 adet uç gerekeceği için bir kaç kablo bir arada aynı çantaya girince hatırı sayılır ağırlık yapıyor.
Ara kablo için Lava ya da George L's falan almak daha mantıklı gibi...

Son düzenleme:
Enstruman Kabloları | Planet Waves PWG10 Custom Series Enstruman Kablosu (3 Metre)
Bende bundan var, çok güzel kablo ama bir süre sonra makarnaya döndü ve bir tarafının jack bağlantı yerinin esnediği yerden temzsızlık yapmaya başladı.
Bence 20 daha ver bundan al, mis gibi… :) Enstruman Kabloları | Planet Waves PW-AGRA Devre Kesicili Kablo
Hem kablosu daha kaliteli hem de uçları sapasağlam. Ekstra iki adet uç daha almıştım, ortadan kesip iki kablo yaptım. Yıllardır gitardan pedallara ve pedallardan ampliye bunları kullanıyorum gık demedi daha.

Ekstra daha fazla uç alıp kablodan keserek (ya da alırsın, tek başına kablosu da satılıyor) ara kablo için de kullanabilirsin. Fakat uçlar hem pahalı hem de ara kablo sayısı x 2 adet uç gerekeceği için bir kaç kablo bir arada aynı çantaya girince hatırı sayılır ağırlık yapıyor.
Ara kablo için Lava ya da George L's falan almak daha mantıklı gibi...

Patch için T-rex alırım artık ya. Hiç kötü bir şey yaptıklarına rastlamadım bir standartları var heriflerin. Diğer gönderdiğin Planet waves modeli lehimsiz olduğu için biraz çekiniyorum aslında. Bir de bu üzerinde buton olması olayından olayı cazip gelmemişti, eski kafalı bir adamım ne kadar az teferruat olursa o kadar problemsiz olur diye düşünüyorum.

Altın kaplama diye kapılıp kalma. İyiler tabi, çünkü pas yapmıyorlar. Zaten alacağın kablolar da kolayca pas yapmayacaktır. Patch kablo için Fender kesinlikle alma. Kıvrılmayan, tasarım hatası bir ürün. Mooer al Fender alma. O kadar da netim.
Evet duymuştum bükülmediklerini ama idare ederim diyordum. T-rex'e yöneldim o zaman ben.

Geri