Detone (Alternatif) - İzmir

Selam arkadaşlar.....Daha önceki sayfamiz sitedeki bazi problemlerden dolayi kaybolmuştur..Bulan lütfen müdüriyete biraksin hehe.....Neyse yeni sayfamiz hayirli olsin yeniden kaynaşabiliris ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
haaa unutmadan bi de program hatirlatiyim ....

Pazartesi.................BERİ BAR...

Çarşamba...............BERİ BAR..

Cumartesi...............BERİ BAR....

saygilar.....herzaman bekleriz efenim.... ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tugbaaaa demiş ki:
GöZlerimiss Yollarda KalmıştıIı Wallaaa..TurkRock ta *DeToNE * yi Görmekk Çok Güsell ... :D
DeToNe yi Dinlemeyi de Össledikk Çokk , Ankarada ki Gruplar Sizin Yerinisiii Tutmuoo :cry: Bii Ara ANKARA Yapın daa Ortam GruP Görsünn ;)
Bu Arada Bii Sorum Olacak , ( Serkan Çalar ) Aynı Zamanda da *Çare* Grubunda da Mı Çalıoo 8O 8O 8O :?: (Bana Beni Sorma ) Parçalarını Çok Sewerim Onların...

ÇARE de bi ara çaliodum ama şimdi çalmıyorum... 8)

Detone yi uzun zamandır takip ediyorum...
Özellikle sahne performanslarini çok iyi buluyorum...seyirciye çok iyi hakim oluyolar...başarilarinin devamini diliorum.....Bu arda demolarinin en kısa zamanda dinlemek istiyorum...Çikarcaklarmiş herhalde forumda denk gelmiştim çiktimi acaba bi bilgisi olan var mi?

vokalinizin ismini bilmiyorum ama seyirciye bu kadar mı şirin teşekkür edilir ? :) çok enteresan 'saolun' diyo.çok yakışıyo.
çok eylencelisiniz.kendinizi de çok eylendiriyosunuz,epey belli oluyo bu.
insanın içtikçe coşası,coştukça içesi geliyo. :) başarıların tamamını devamını diliyorum.

Şükür kavuşturana. Gözlerim sayfalara bakmaktan artık neredeyse bozulacaktı :LOL: , dile kolay 20 uzun sayfa ve onca isim arasında sizi aramak, neyse bu dertten kurtardığınız için saolun ve yeni sayfanız hayırlı, uğurlu olsun, bize ve yeni fanlara ;) :D

www.detone.net ' ten de klipleriniz başlamış dönmeye, bu nedenle de ayrıca teşekkürler :) ;)

euphonic demiş ki:
Yeni sayfalar hayırlı olsun kardeşler.

İmza : Detone Tonmaister :)

ülen oraya tonmaister yazmayi bilion ama mix daha bitmemiş :twisted:
Bak insanlarimiz bizim sefgili güsel dinliyicelirimiz demo bekliyo.....Arkadaşlar demo muzu dinliyemiyorsaniz sebebi bu adamdir yakalayinnn hahahaha ;)

Şaka bi yana kardeşim hallet te artık dinliyelim yaff gozzümüz yollarda kaldi hadi kolay gelsinn..çaliştir şu sihirli elleri biras :D

punkserkan demiş ki:
euphonic demiş ki:
Yeni sayfalar hayırlı olsun kardeşler.

İmza : Detone Tonmaister :)

ülen oraya tonmaister yazmayi bilion ama mix daha bitmemiş :twisted:
Bak insanlarimiz bizim sefgili güsel dinliyicelirimiz demo bekliyo.....Arkadaşlar demo muzu dinliyemiyorsaniz sebebi bu adamdir yakalayinnn hahahaha ;)

Şaka bi yana kardeşim hallet te artık dinliyelim yaff gozzümüz yollarda kaldi hadi kolay gelsinn..çaliştir şu sihirli elleri biras :D

Valla açikçasi bende çok merak ediyorum demoyu biran önce dinleris işallah...başarilar

Selamlar...

Yeni başlığımız açılmış açılmasına da,biz bundan sonra burda yazılanları ayrı bir yere de kaydedelim bari...Bu silinme olayı ikinci kez oldu?..moderatör arkadaşlara düzeltmesi için verilen haberlere ve gönderilen ricalara da cevap yok,kast-i midir nedir???
Neyse,tekrardan herkese ve sevgili ve saygılı sanal-facia ortamımıza selamlar...

İzmirde en sevdiğim ve takip ettiğim 3 gruptan bir tanesi sizsiniz. Sizi dinlemekten büyük keyif alıyorum. Yanlız ufak bi eleştirim olacak sahnede Umut'un şarkı söylerken sigara içmesi, Galip'in ağzında sigarayla basını çalması bana antipatik geliyo, sizin için önemsiz bi ayrıntı olabilir ama ben olsaydım seyirciye olan saygımdan arada içerdim sigarayı :) Tabi yine de sahne sizin seyirci sizin siz bilirsiniz.

Umut kardeşime ve tüm arkadaşlara selamlar.Keyfiniz yerindedir umarım.Merakla demoyu bekliyom uzaklardan, 101 günüm var daha vallahi bitmez askerliğim. Sahnede sigara içmek konusunda da sigarayla saygı olmaz bence. Sahnedeki insanı da düşünün biraz stres, alkol nası sigara içmesin adamlar 1 saat hele o şarkılarla.Zaten yaptıkları müziğin ruhuna da aykırı içmemek.TRT-4teki TSM korosu değil ki detone :LOL: . Ayrıca çok da yakışıyo hepsine sigara içmek sahnede.Özellikle Umut'ta bir aksesuar,onu tamamlayan bir parça gibi duruyo.Herkese saygılar sevgiler.

Geri