Detone (Alternatif) - İzmir

Bugun DETONE gunu arkadaşlar......

BERİ BAR saat 22:00 sahnede olay varrr allahhhhh kaçiiinnnnn hehe

saygilar..herkesi bekleriz...;)

of off ne geceydi yaaa.... :LOL: dolu dolu bi eğlence yaşadık valla...ahahah.. :zipla hatta beri yetmedi ooze da tam gaz devam ettinissss....helalll :twisted: :twisted:
bi ara sahne bayaa bi kalabalık olmuştu yannış görmediysemm.. :LOL: anemi-detone ve oynayanlarr... :p atıldı göbeciklerde...ohh :D :D

he bu arada starlight ı ilk kez dinledimm...eklenmişş repertuara..e güselde olmuşş hane... ;) yeni yeni parçalar bekliorus sizdenn... 8)

Dün yine tam bir Detone gecesi yaşandı, sarkılar hep beraber söylendi, hep beraber unutuldu. :LOL:
Starlight'ı dün dinleyebildim, ellerinize sağlık.
Ooze'da Anemi gurubu ile beraber sahne almanız da alışılmışın dışında güzeldi. Sevdiğim iki grubun böylesine sevgi ve dostluk içinde oduğunu görmek de ayrı güzeldi! Daha nice Detone + Anemi gecelerine!
Eğlencesine doyulmazdı!!! ;)

screamingeagle demiş ki:
Ooze'da Detone miii... Kaçırmak istemezdim... Bir geceligine mi oldu bu... Bi daha olur mu.. Biri açıklasın...

ben sana şööle sööliiim..bu olay heralde önceden planlanan bişi diildi bence... ;) detone elemanları ooze da olunca orbayda sahneye davet ettii.. :twisted:
e sonrada doğal olarak başladıı tantana ...ehehhe.. :dans daha öncede olmuştu bööle bişi ama sadce umut vardı mesela o zamanda... :D yane sen hepsini kaçırmışın yafff... :p :p
ama varya böölesine ilk kez denk geldik bizz..ahahhaha...bombaydı yaww.. :twisted: :twisted:

nilloraska demiş ki:
screamingeagle demiş ki:
Ooze'da Detone miii... Kaçırmak istemezdim... Bir geceligine mi oldu bu... Bi daha olur mu.. Biri açıklasın...

ben sana şööle sööliiim..bu olay heralde önceden planlanan bişi diildi bence... ;) detone elemanları ooze da olunca orbayda sahneye davet ettii.. :twisted:
e sonrada doğal olarak başladıı tantana ...ehehhe.. :dans daha öncede olmuştu bööle bişi ama sadce umut vardı mesela o zamanda... :D yane sen hepsini kaçırmışın yafff... :p :p
ama varya böölesine ilk kez denk geldik bizz..ahahhaha...bombaydı yaww.. :twisted: :twisted:

Çokk Bombaymışş Gerçektenn :twisted: Aklım Kaldı Benimdee ... :cry:

gerçekten de süpper bi cumartesi gecesiydi ;) yeni şarkılar zaten

tadından yenmess olmuşşş ;) daha nicee yeni parçalara yeni

bestelere... bu arada "artık" bence fasla iyi... canlı dinlemenin zewki

ayrı bi şahaneee :zipla belinize; elinize; kolunuza; dilinize sağlık

yaff ;) nice kudurrmalarrrraaaaa :zipla

:arrow: :arrow: :arrow:

Tebrikler! Yine süper bir Detone gecesi idi. (İyi ki artık Çerşamba geceleri sahne alıyorsunuz.) Yine çok güzeldi. Ve bir kez daha Anemi gruu ile sizi aynı sahnede görmek bana inanılmaz derecede keyif verdi! ;) :D

Geri