Detone (Alternatif) - İzmir

evettttt ...

08 aralık 2007 yani cumartesi günü sevgili gitarcimiz Seralp Baskın ı askere yolluyoruz arkadaşlar..

son cumartesi programında onu ve bizleri yalniz birakmayınız...herkezi bekleriz..saygilar ;)

punkserkan demiş ki:
KATATONiK_SiZOFREN demiş ki:
2006 yılının son günlerinde elem bir virüsün galibiyeti sebebiyle serkanı yatağa düşüren gribin yıldönümünü kutluyor hain virüsü nefretle kınıyorum :D

hehe aman virüs felan deme yaufff havalar kotu zaten :) yine düşmeyelim yataklara ;)

aman diiim yaf şaka şakaa firüs kardeş seni çağırmadıık :p uzak dur serkodaaaannn :D hem sana bişi olmas serkom efsunladım ben seni :D

çarşamba günü d.günümü sırf detone war die beri de yapiim dedim ama yoktunuz bana kötü bi hediye oldu bu bir de duyduğum kadarıyla istanbul a gidiomuşsunuz umarım herşeyin en iyisi olur sizi çoqqq öslicem ben :(

gulshen demiş ki:
çarşamba günü d.günümü sırf detone war die beri de yapiim dedim ama yoktunuz bana kötü bi hediye oldu bu bir de duyduğum kadarıyla istanbul a gidiomuşsunuz umarım herşeyin en iyisi olur sizi çoqqq öslicem ben :(

çok özürdileriz gerçekten elimizde olmayan nedenlerden dolayi çarşamba çikamadık. :S

sanırım bu hafta son haftamız izmirde :(

PERŞEMBE yani bugun BAROCKA da bi partide sahne alıcaz... saat 11:30

CUMA da BAROCKA da yiz... saat.. 00:30

CUMARTESİi de BERİ BAR da son programmız zannedersem.. saat 11:30 herkezi bekleriz..teşekkurler...

İstanbul olayi da dogru ..orda bizi bekleyen çok iş var ve hepsi de gusel işler DETONE adina, işallah herşey yolunda gider..görüşmek üzere...
;)

İzmir, Detone yi çok özleyecek bu bii gerçek :cry:

Beklenen gün gelecekse,çekilen Çile Kutsaldır die bii söz var... Detone için güzel işler olacaksa ki bunu hakeden bi grupsunuz.Bizlere, sizler adına sewinmek ve mutlu olmak düşer..
Yolunuz çok çok açık olsun...

E bir şeyler yapın artık bekliyoruz, millet giriyor İstanbul piyasasına teker teker.
Biz de bu herifleri canlı seyrettik falan diyelim.
Beri Blues izmir güzel tabi ama bir yere kadar.

Geri