Detone (Alternatif) - İzmir

Küçük parkta bir çok grubu severek dinliyorum ama Detone'nin yeri bambaşka.Bi grup sahnede böyle güzel bi elektrik nasıl verir ya mükemmelsiniz.(Sahne sovu dersi almak istiyorum sizden :) valla)

Demoları dört gözle bekliyoruz... zaten bi süredir gelemiyoruz dinlemeye elimizde olmayan sebeplerden dolayı... hehehe... özledik... yeni eklenen şarkılar warmı acaba? merak ettim dee...
en kısa zamanda gelebilmemiz dileğiyle... hoşçakalın ;)

walla gecen c.tesi harikaydı....özlemişim detoneyi sahnede izlemeyi....sizi bursaya getirme çalışmalarım sürecek....mevsimler geçerkeni de canlı dinleyebildim sonunda...diiicek bişii yok,suppeerrr....

selam arkadaşlar...program hatirlatma....

ÇARŞAMBA .......BERİ BAR

CUMARTESİ........BERİ BAR....

şimdilik böle ...saygialr sunarim....eglenmeye devam.. ;)

Dungeon programlari artık olmıyacak arkadaşlar.....elimizde olmayan sebeplerden dolayi birakmiş bulunuyoruz ilerlde ne olur bilinmez ama şimdilik yok....

Cumartesi yine süperdiniz arkadaşlar.....Sahnede çok gusel gözüküyosunuz...insanın orda olasi geliyo valla :D
bu arada Mevsimler Geçerken çok başarılı olmuş...kayitlı halini de dinlemek isterim....saygilar........

Ha bide şu sahnede sigara olayina gelince ..bence çok önemli bişi degil saygi garip bi kavram sigarayla ölçülmemeli bence..nese başarilar...;)

walla gecen cumartesi cok guzel cekimler yaptik, kayitlar elimde... uygun bir rusvetle vermeyi planliyorum.. :twisted: :twisted:

eylemler surecek umarim, zira kasette 20 dk.lik bosluk var...

sevgiler...

lomelo demiş ki:
walla gecen c.tesi harikaydı....özlemişim detoneyi sahnede izlemeyi....sizi bursaya getirme çalışmalarım sürecek....mevsimler geçerkeni de canlı dinleyebildim sonunda...diiicek bişii yok,suppeerrr....

aferim karninin sisi inmistir umarim bensiz berilerde :x bende dönebilirsem gelecem insallah sizi dinlemeye...insanlar yeni sarkilardan bahsediyoo haberimiz yok..Seralp pasam da internet problemini halletse biran ewwel ne güzel olur...
yeni sayfa da hayirli ugurlu mugurlu ossun... :D

lomelo demiş ki:

öle lafla olmas icraat görelim :LOL: ayarlada gelelim çalalim eglenelim ziplayalim coşalim hihi ;)

Serkan yani biz ayarlamasak hiç geleceğiniz yok mu yani. :D ;) Yazında sizi Ankara' a bekliyoduk ama yoktunuz. Artık seneye gelirseniz oralarda da yalnız bırakmayız yani ;)

morcu82 demiş ki:
Serkan yani biz ayarlamasak hiç geleceğiniz yok mu yani. :D ;) Yazında sizi Ankara' a bekliyoduk ama yoktunuz. Artık seneye gelirseniz oralarda da yalnız bırakmayız yani ;)

Valla arkadaşlar açik konişiim biraz....DETONE butun organizayonlara açik...nerde çalmamızı istiyorsaniz ayarlayin geliris hiç problem degil..yeterki ayarlayin.... ;)

Geri