Detone (Alternatif) - İzmir

Kardeşlerime ve demoların hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.Valla beklediğimize değdi.Süper olmuş kayıtlar, Umut'un sesi de çok temiz çıkmış.Elinize kolunuza sağlık.Darısı diğer bestelerin başına.Herkese mutlu bayramlar.

psycedelic demiş ki:
Kardeşlerime ve demoların hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.Valla beklediğimize değdi.Süper olmuş kayıtlar, Umut'un sesi de çok temiz çıkmış.Elinize kolunuza sağlık.Darısı diğer bestelerin başına.Herkese mutlu bayramlar.

eyvallah kardeşim....digerlerinide en kısa zamanda yapicas..özledik seni..dikkat et kendine görüşürüs ;)

Dün akşam BERi deydim arkadaşlar..performasınıza bayildim yine herzaman oldugu gibi..!!(hatta serkan bi ara davulu patlatacak sandım eline koluna saglik kardeş!) sahnede çok guzel görünuyosunuz işallah hep böle devam eder..valla böle performans yapan gruplara çok ihtiyacimiz var...insan bara gitti zaman sahnede bişi gormek istiyo ve o sizde fazlasiyla var başariilarinizin devamini dilerim ;)

Ben de özledim bende , avatarın var şu an önümde Seralpçim :LOL: Kaldı 85 günüm.Kavimler göçerken ,çayda çıra içerken gelirim artık. :LOL: Erkin Baba'nın kitabı çıktı bu arada ilgilenenlere duyrulur.Adı Mezarlık Gülleri.Öptüm hepinizi.

ewet bi bayram coşkusunu daha detoneyle atlattık arkadaşlar...

ki bu çarşamba dewam edicek :LOL: yine....yine ... yine ... süpperlerdi...

o kopan kalabalıkla iice koptuklarından biras fasla yoruldular ama.. değdi

die düşünüorrum... demoları dinlemeyen arkadaşlara acele etmelerini

tawsiye ederr... hekese tekrar tekrar iyi bayramlarrr dilerrr ;)

:arrow: :arrow: :arrow:

Yeah ne tel kopardın bea Şero... :!: Olm bayram bayram... Tel koparacak başka program bulamadın mı :LOL:

Ama tabe güzele ne yakışmaz misali, kopuk telle çalmak sana ve Detone'ye çok yakıştı :LOL: ;)

Ankara'ya da uğrarsınız inşallah, müzikle kalın...

Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

bazen şansızlıklar insanın peşini bırakmıo yine ole bi geceydi......

detone yeni programı arkadaşlar...

çarşambal.....................opus rock bar(alsancak)
perşembe-cumartesi.....beri blues bar(bornova)

seroberto demiş ki:
bazen şansızlıklar insanın peşini bırakmıo yine ole bi geceydi......

detone yeni programı arkadaşlar...

çarşambal.....................opus rock bar(alsancak)
perşembe-cumartesi.....beri blues bar(bornova)

vayy Opus haa süper yaa...Alsancakta sefdigim bi mekandir...çok sevindim hem sizin adiniza hem kendim adima :D kaçta başliyo acaba program orda?

ehbaa demiş ki:
Yeah ne tel kopardın bea Şero... :!: Olm bayram bayram... Tel koparacak başka program bulamadın mı :LOL:

Ama tabe güzele ne yakışmaz misali, kopuk telle çalmak sana ve Detone'ye çok yakıştı :LOL: ;)

Ankara'ya da uğrarsınız inşallah, müzikle kalın...

adam yedi bitirdi tellerii yaaa :D bu ne şiddet bu ne celal kardeşim yavaş vur şu gitara yafff :twisted:

DETONE yeni program hatirlatma..

Çarşamba OPUS BAR ( alsancak)

Perşembe BERİ BAR (Bornova)

Cumartesi BERİ BAR (Bornova)

şimdilik böle ...saygilar.....;)

Geri